Sari la conținut
Forum Roportal
M1elena

Oare fac bine?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Dupa o perioada relativ scurta in care am vorbit si ne-am intalnit, nu este prea mult spus nu te-a iubit..

Regreti ca nu a durat mai mult asa-zisa voastra relatie? Poate nu înțeleg eu bine.

Viata ta abia incepe, tine minte si sterge totul din memorie ... bafta!!!

Asta am vrut si eu sa ii transmit, e pacat sa planga dupa un barbat care nu o vrea pana impleteste codite albe.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a spus ca a fost vina mea ca lucrurile nu au mers bine.Si eu am facut tot ce a fost posibil sa fac lucrurile bine.Parca era alta persoana.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca intr-adevar s-a schimbat, mai degraba s-a purtat ca o persoana care nu mai doreste nimic de la tine, pt ca a luat tot ce a vrut si nu ii mai esti de folos. Pt binele tău, fa eforturi sa il lepezi din mintea ta. Sigur, la început iti va fi foarte greu, dar va veni si ziua in care vei rade de cea care ai fost candva.

  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a spus ca a fost vina mea ca lucrurile nu au mers bine.Si eu am facut tot ce a fost posibil sa fac lucrurile bine.Parca era alta persoana.

 

Pai doar nu era sa-ti spuna ca a fost vina lui. Normal ca te invinovateste pe tine si se considera pe el curat ca lacrima. Multi facem asa cand ceva merge rau: zicem ca nu noi, ceilalti sunt de vina. Oi fi avut si tu partea ta de vina, nu zic ba, dar nu cred ca el e fara pata. Rareori se intampla asa, extrem de rar.

 

Capul sus, Elena, ai o viata inainte. In mare masura, de tine depinde daca va fi frumoasa sau nu.

  • Upvote 6

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×