Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

:salut: Salutare la toata lumea si bine ati venit. Propun ca persoanele care ati avut sau inca aveti de a face cu :gdevil:  fortele raului, vrajitoria, farmecele, blestemele, sa ne spuneti experientele, daca ati avut parte de evenimente urate care se tin lant cu un scop comun, daca viata voastra s-a schimbat radical dupa un ''cadou'' de la o persoana ''binevoitoare'' :gwerewolf: care ar avea vreun motiv sa va faca rau, daca v-ati simtit ciudat in vreo casa sau intr-o anume casa va simtiti urmarit, aveti cosmaruri sau e pur si simplu :swordfight:  neliniste, daca banuiti ca cineva v-ar fi facut farmece voua sau cunoscutilor vostrii avand ocazia sau cunostiintele necesare, daca ati gasit vreo rezolvare de a scapa de acest cosmar sau daca inca va aflati in aceasta situatie, consider ca este util ca orice intamplare sa ne fie o lectie tuturor. :pope:

:boxing: EXCLUS! ateii , nebotezatii, sectantii, satanistii, mai ales userii care isi asociaza username-ul cu vreo referire la partea intunecata, pentru a face offtopic. De ce? Pentru ca inainte sa imi spuneti ca mint sau ca nu sunt normal, sau sa-mi pomeniti de TANACU, aviz obsedatilor de Tanacu, sau sa-mi puneti poze sau video ironice cu referire la vreun raspuns al vostru sub vreo gluma de prost gust (deoarece nu asta e intentia mea pentru care am deschis topicul), sau sa-mi spuneti ca sunt impertinent, sau arogant, sau sa faceti glume proaste asupra unui termen care va depaseste cultura (aviz cultivatilor de expresii non-sens), sau sa-mi spuneti ca peste tot sunt prostii de genul asta scrise spuse sau confirmate, nici nu vreau sa-mi veniti cu vreo explicatie stiintifica, dupa cum vedeti eu le stiu pe ale voastre deci nu mai e nevoie sa mi le spuneti si voi, nu am deschis topicul acesta ca sa va schimb pe voi deci nici voi nu icercati sa schimbati ceva. Voi puteti sa ramaneti in continuare la fel. Daca cumva dati pe aici si nu va incadrati printre persoanele cu vreo experienta paranormala sau cu vreo problema in acest sens, va rog schimbati canalul pe Discovery. Acolo este foarte foarte multa stiinta pentru oamenii cu un arsenal bogat in cunostiinte de nivel ridicat. Multumesc. :bye:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu esti tu in masura sa stabilesti cine si unde posteaza pe un forum public. Daca vrei patratica ta privata, fa-ti blog. 

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai asa daca se baga toti 

 

Atentie la limbaj, nu asa se discuta civilizat. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deloc, tocmai de aia am inchis acel topic, ca sa nu va sanctionez pe toti. Acum, daca ai ceva de scris la subiectul deschis de tine, scrie. Ontopic. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa vezi ce spovedeala o sa aibe de la credinciosii inclusi in ecuatie, dar o sa-l tina departe de la informatiile despre curvarasie ca-s piosi/oase!!!  :pope:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Suna interesant, pana la partea cu "exclus". :)

de ce? :fingers:

Sa vezi ce spovedeala o sa aibe de la credinciosii inclusi in ecuatie, dar o sa-l tina departe de la informatiile despre curvarasie ca-s piosi/oase!!!  :pope:

Nu prea cred, iar daca o sa fie asa, am sa-i trimit pe topicul celalalt, sa vada de ce.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Este mult mai simplu si comod pentru noi sa definim ca paranormal unele intamplari din viata noastra. Pentru ca astfel nu ne mai simtim responsabili, orice e "para" ne scapa de sub control.

 

Eu una, drac mai mare sau inger mai mare ca fiinta umana nu am intalnit pana acum.

 

Si ca sa raspund la intrebarea principala a topicului, asa cum am zis si in frazele anterioare, solutia de a iesi din aceste situatii este sa schimbi perceptia. La mine a functionat de fiecare data.

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×