Sari la conținut
Forum Roportal
ClaudiaClaudia01

Vrajitor din Galati

Postări Recomandate

Buna.Anul trecut a fost difuzat in state un documentar despre magie si vrajitori.Invitat a fost Morgan Freeman care a povestit despre o buna prietena de a lui care avea niste probleme legate de spirite.A umblat in toata lumea pe la magicieni renumiti dar nimeni nu a reusit sa o ajute.In schimb i-a fost recomandat un tip tanar si sarac din Romania mai exact din Galati.Din spusele lui acesta a fost capabil sa rezolve problema cand ceilalti renumiti care apareau pe la tv nu au fost capabili.Am inteles ca ritualurile lui sunt cu tenta sexuala dar nimic nu este imposibil la el.Intrebarea mea este...il cunoaste cineva?,are cineva o adresa de a lui?

Ms mult.

Va rog evitati raspunsurile de prost gust!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stiu multi din astia in Galați. Magia ce implica sex e magie neagra. Nu cred ca vrei asa ceva. Iti spun asa, ca un om care le-a facut pe toate.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ia pune tu mana si cauta pe google mesa neagra sau liturghia neagra. Sa vezi acolo orgii sexuale cu magie. For your information, face parte din satanism.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Magia de toate felurile este interzisa, nu faceti confuzie intre magie ''alba'' sau neagra, e una si aceeasi, nu conteaza ce faci cu ea, conteaza ca vine de la diavol... te joci cu diavolul si vei ajunge la el. Chiar daca te joci ''frumos'' cu diavolul, tot cu el de joci.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×