Sari la conținut
Forum Roportal
JokerulNebun

E ciudat/gresit ca nu vreau o relatie serioasa ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

@Sherlock: Vreau sa ma ling in gura cu toate centuristele din lume, yupiiiiiii <3

 

Fapte care nu-ti garanteaza ca vei fi la intalnirea de 10 cu tine ...   :haha:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce tot ziceti mai ? Traim intr-o lume foarte frumoasa :)

 

Nici macar atent nu esti. :)

Se discuta despre societate și oameni, nu despre viata. Viata nu e neaparat frumoasa, nu toti au atata sansa, insa poate fi frumoasa sau vazuta ca fiind frumoasa, trecandu-se si peste greutati de neurnit. Si cu, si fara alti oameni. Depinde de om.

  • Upvote 6

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Filozof mai esti bre.

 

Viata e frumoasa doar atunci cand te minti singur sau cand ai o duzina maaaaaaaaaaaare de bani sau de pi*zda :P :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nici macar.

Si acum suna si mai putin verosimil, partea asta cu lumea foarte frumoasa. Poate si argumentezi. Dar mai bine in alta parte, ca am facut destul off-topic.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Jo, am venit ca sa te cert.  :)

cum naiba poti sa-mi multumesti pt. prostia aia de mesaj pe care l-am scris? Era doar o gluma, dragul meu.

Viseaza tu mult si bine la nimfomana bogata, dar tine-ti ochii larg deschisi sa nu pici in vreo groapa.

Nu zic ca sexul nu e frumos, nici ca banii nu-s folositori, dar vezi tu, viata nu se rezuma doar la astea.

Candva erai mai receptibil la sfaturile primite din partea userilor. Acum ce-ai patit?

Un intelept adevarat niciodata nu respinge un sfat, intotdeauna il primeste, il rumega, apoi procedeaza cum crede el de cuviinta.

Lasa prostiile, ca aici nu e feisbucelul in care impresionezi cu tertipuri de-astea. Stii bine la ce ma refer.  ;)

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nici macar.

Si acum suna si mai putin verosimil, partea asta cu lumea foarte frumoasa. Poate si argumentezi. Dar mai bine in alta parte, ca am facut destul off-topic.

Poate ca pt. el  ceea ce-a descris chiar e ce mai frumoasa viata cu putinta, sa nu te mire, trebuie sa-i apreciem sinceritatea, pt. ca de data asta cred ca e sincer. :)

Editat de Fiero
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×