Sari la conținut
Forum Roportal
Relax123

Suflete pereche ..oare?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Poate cv sa imi.explice ??
Am.avut o relatie de 7 ani cu e femeie cu mult mai invarsta ...am.decis sa ne despartim ca sa imi fac viata ..stiti ..casa ..nevasta .copii ....
Am.akm.o.relatia cu o fata ..relatia e de 1an dar nu ne prea intelegem.adica eu nu imi.gasesc locul...sunt mereu la.fosta relatie cu gandul ptr ca in acea rel.am.ga dit la fel..ne.am.iubit maxim...nu am.avut o cearta ..in rest akm nu mai suport ..desi sunt constient ca daca ma.intorc inapoi nu mai pot avea copii ..
Am.ajuns la.concluzia ca nu pot fara femeia din relatia trecuta ..
Si e diferenta de varsta ...ea.e.la.fel..ne imbolnavim ...oare sa fie suflet pereche ??

Editat de ♫ Blues ♬
Scos reclama.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tu chiar vrei raspuns la intrebarea ta, sau ai postat doar ca sa faci reclama in imagine?

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Noua forma de spam. Protec te protejeaza de orice necaz amoros.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut o pereche unde ea este mult mai invarsta, neatractiva, cu semne de operatie prost facute in zona gatului, parca-i cioplita de Frankeinstein si atit alinta pe sotul care deloc nu respecta pe ea.   De frica sa n-o lase, tolereaza ca el o inseala cu zeci de femei pe unde paseste, ea se roaga in genunchi langa altarul ei din dormitorul ei construit de el ... sa aibe liniste sufleteasca si mai merge sa planga in cimitir langa mormantul soldatilor necunoscuti!!! 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O iubesti pe dna mai in varsta, e clar.

Copii poti face si cu altcineva daca vrei, sau exista tot felul de tratamente acum...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

..oare sa fie suflet pereche ??

 

 

 

 

Cu siguranta nu, esti doar disperat de ea, crede-ma.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vechea dilema... exista sau nu suflete pereche. din punctul meu de vedere, nu exista. ci doar persoane cu care ai mai multe de impartit si altele cu care ai mai putine. daca ar exista chimie chiar intre toti pe lumea asta cine stie ce s-ar intampla. sodoma si gomora reloaded... 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca din punct de vedere matematic, rational, genetic, mai mult sau mai putin eugenistic, pentru fiecare persoana exista o persoana de sex opus optima. Compatibilitate optima, progenituri optime, raportul dintre cele doua, optime. Dar nu stiu daca exista vreo ecuatie in a gasi aceasta persoana, sau e doar loterie genetica.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai după ce ai stat cu ea 7 ani, la ce te-ai aștepta ?

Nu sunteți suflete pereche, este doar rutina care îți lipsește. Atata tot.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×