Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Care va fi noul candidat al aliantei PNL-PD?

Postări Recomandate

La TV a anuntat ca Teodor Stolojan si-a retras candidatura de la presedentie din motive medicale.

Cine credeti ca ii va lua locul? Traian Basescu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De fapt care e adevarata cauza a retragerii lui Stolojan?

Basescu nu mi se pare o solutie fericita dar nu prea stiu pe cine am putea alege. Au oare un as in m

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am auzit si eu azi de dimineata. Nu pot sa cred. :- Dintotdeauna am spus ca e ceva in neregula cu sanatatea lui Stolojan.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:( imi pare rau pentru retragerea lui Stolojan! ma gandeam sa votez cu el ! :? mie personal Basescu imi place , a facut destul de multe ca primar al capitalei ! :twisted:

cand anume sunt alegerile? eu habar n-am! :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cand anume sunt alegerile? eu habar n-am! :-

Spre sfarsitul lui noiembrie dar nu stiu data exacta.

 

Daca Basescu candideaza eu inclin sa votez cu el. Imi inspira mai multa incredere decat ceilalti candidati. Sper sa nu ma insel.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

multumesc mult pentru raspuns nenea admin; si mie dintre toti candidatii (aia pe care ii stiu eu ) cea mai multa incredere mi-o inspira Basescu ! si dupa parerea mea el ar face tot posibilul sa intram in U.E

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Medicii la-au avertizat ca nu mai poate duce o viata normala

Aceasta informatie socanta a aparut ieri dimineata, dupa ce surse din cadrul PNL ne-au comunicat faptul ca Theodor Stolojan a suferit un blocaj renal si a fost internat de urgenta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cu totii stim ca politica aduce multe surprize...dar se pare ca viata aduce si mai multe...si este foarte logic...politica face parte din viata si nu invers.

..oricum, sansele romanilor de a avea pe cineva "moral" la Cotroceni sau redus enorm.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu cred ca poti rezista in politica daca ai probleme de sanatate. Este o lume a lupilor in care la cel mai mic semn de slabiciune esti devorat.

Nu pot decat sa-i urez domnului Stolojan "Insanatorire grabnica".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asadar, de-acum e sigur: Basescu va candida pentru "sefia" tarii . Era totusi mai mult decat grav daca la alegeri singurele optiuni ar fi fost Vadim si .. Nastase. Personal imi place Basescu , desi nu prea il vad sa aiba prestanta unui presedinte (ma rog , nici Iliescu nu o are, dar asta e alta poveste). Se zice ca aceasta va fi cea mai murdara campanie electorala din cate au existat pana acum. Din cate am vazut, sunt toate sansele ca intr-adevar sa avem o campanie foarte dura, bazata pe atacuri grosolane de o parte si de alta. Un lucru e sigur insa : Romania va avea presedintele pe care il merita !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×