Sari la conținut
Forum Roportal
Ptia

Si totusi cum ar fi fara femei?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

cum ar arata fara femei?... hm... greu de spus... cert e k ele sunt prea putin adaptate... de aceea cade in sarcina barbatilor sa le ocroteasca... nu ma credeti?... ia invatati sa va descurcati cu capacul de la wc... sunteti fete mari... daca este ridicat, lasati-l jos... noi avem nevoie de el ridicat, voi aveti nevoie de el jos... nu ne auziti pe noi plangandu-ne ca l-ati lasat jos...

ar fi mai usor si mai bine daca ati cere ce vreti... sa ne lamurim: aluzii subtile nu merg... aluzii normale nu merg... aluzii puternice nu merg... spuneti pur si simplu!

veniti la un barbat cu o problema doar daca vreti sa fiti ajutata sa o rezolvati... asta se poate face... pentru compasiune sunt facute prietenele voastre...

toti barbatii vad in 16 culori, precum Windows default settings... piersica, spre exemplu, este un fruct, nu o culoare... visina este tot un fruct... nu au idee ce este

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ar fi mai usor si mai bine daca ati cere ce vreti... sa ne lamurim: aluzii subtile nu merg... aluzii normale nu merg... aluzii puternice nu merg... spuneti pur si simplu!

majoritatea barbatilor se simt incurcati in fata unei intrebari simple la care se asteapta un raspuns clar, da sau nu. sa presupunem ca ar fi teama de a nu rani femeia care pune intrebarea. dorinta de protectie? bleah.... uneori sinceritatea e mult mai importanta decat protectia.

asa ca nu e chiar asa de simplu sa spui unui barbat ce vrei, fara aluzii, la modul cel mai clar!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

lumea fara femei?...de neimaginat!

femeia,generic vorbind este o fiinta cu mult mai multa bunatate, sensibilitate si ratiune decat noi, brb.

si apoi , in mod ilogic este considerata inferioara, din cauza gogosilor religioase, cutumelor, s.m.d.

insa uitam de cele mai multe ori, efortul pe care il fac, fara sa ne reproseze, sau sa ne ceara nimic in schimb.

 

dincolo de momentele mele de pseudo-misoginism, cred ca femeia merita un "cult",o "religie" ! :alcoholic:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
lumea fara femei?...de neimaginat!

femeia,generic vorbind este o fiinta cu mult mai multa bunatate, sensibilitate si ratiune decat noi, brb.

si apoi , in mod ilogic este considerata inferioara, din cauza gogosilor religioase, cutumelor, s.m.d.

insa uitam de cele mai multe ori, efortul pe care il fac, fara sa ne reproseze, sau sa ne ceara nimic in schimb.

 

dincolo de momentele mele de pseudo-misoginism, cred ca femeia merita un "cult",o "religie" ! :alcoholic:

teoria ca teoria...dar practica va omoara...nu o lua in nume personal. am mai intalnit barbati care au spus acelasi lucru ca si tine, dar cand a fost vorba de partea practica....s-a asternut ceata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
lumea fara femei?...de neimaginat!

femeia,generic vorbind este o fiinta cu mult mai multa bunatate, sensibilitate si ratiune decat noi, brb.

si apoi , in mod ilogic este considerata inferioara, din cauza gogosilor religioase, cutumelor, s.m.d.

insa uitam de cele mai multe ori, efortul pe care il fac, fara sa ne reproseze, sau sa ne ceara nimic in schimb.

 

dincolo de momentele mele de pseudo-misoginism, cred ca femeia merita un "cult",o "religie" ! :spiteful:

 

emotionant... :yahoo: acum imi pare rau ca nu sunt femeie si sa te fac sclavul meu... :alcoholic:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
teoria ca teoria...dar practica va omoara...nu o lua in nume personal. am mai intalnit barbati care au spus acelasi lucru ca si tine, dar cand a fost vorba de partea practica....s-a asternut ceata.

...din pacate, uitam prea des si prea usor!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...din pacate, uitam prea des si prea usor!

 

tu sigur esti barbat?... :alcoholic: parca prea exagerezi cu critica... sau vrei sa te automartirizezi in numele greselilor si nedreptatilor istorice?...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
tu sigur esti barbat?... :alcoholic: parca prea exagerezi cu critica... sau vrei sa te automartirizezi in numele greselilor si nedreptatilor istorice?...

la ultimul control...nu am fost declarat androgin, sau...! :spiteful:

a...si nu am dreptate?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
emotionant... :yahoo: acum imi pare rau ca nu sunt femeie si sa te fac sclavul meu... :alcoholic:

Si tu nu meriti sa fi barbat. :spiteful:

Editat de heidy_2006

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si tu nu meriti sa fi barbat. :alcoholic:

 

pai asta am zis si eu... in conditiile mentionate de raulmaniac :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×