Sari la conținut
Forum Roportal
Susiesusie

Iubitul meu Adaugă zilnic zeci de fete atrăgătoare pe Instagram!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

E absolut normal sa adauge zilnic in cont femei si fete necunoscute, dar nu e normal sa se si bage in seama cu ele mai mult decat este cazul, adica e de bun simt sa dai lyke la poze.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Normalul tău nu-i normalul tuturor :)

Pai toti barbatii se uita dupa femei, chiar daca sunt orbi sau dau impresia ca ar fi.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cu siguranta eu nu adaug zilnic femei si fete necunoscute, iar in lista mea de prieteni sint doar oameni pe care-i cunosc personal.

A da like la fotografii nu mi se pare un lucru de bun simt, cum spui tu, ci mai degraba as spune ca hranesti nevoia de atentie a unor domnisoare si domnisori.

 

Daca tu gindesti sau procedezi altfel nu inseamna neaparat ca este bine sau rau, ci inseamna ca este diferit.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Personal nu gasesc nimic rau in a da like-uri pe poze sau a mai adauga femei sau barbati dupa preferinta pe lista de prieteni. 

 

Eu n-am cont acolo dar gasesc natura omeneasca sa-i mai placa si de altcineva cuiva, indiferent de starea civila!!!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, am citit si eu problema ta si vad ca unii de pe aici iti da sfaturi de razbunare ceea ce pentru mine este o chestie aiurea "razbunarea este arma....", de ce intot deauna trebuie sa fim razbunatori? De ce nu putem sa ne oprim putin sa stam sa negandim, sa analizam umpic situatia si sa incepem sa ne facem o mica idee c-am ce am vrea sa facem mai departe, ce am eu de castigat daca o sa o tin in situatia asta, daca o sa ne despartim oare o sa mor? clarrr nu, eu cred ca sa stai calm si sa analizezi umpic situatia este o chestie mult mai buna decat razbunarea parerea mea.

 

Am dat peste un user pe forum care avea niste cuvinte la semnatura si care suna c-am asa "Sa nu ma tem. Frica ucide mintea. Frica este moartea marunta, purtatoarea desfiintarii totale. Voi infrunta frica. O voi lasa sa treaca peste mine, prin mine. Si, dupa ce va fi trecut, imi voi intoarce ochiul interior si voi privi in urma ei. Pe unde a trecut frica, nu va mai fi nimic. Voi ramine doar eu." sincer mi-a placut enorm si va recomand tuturor sa faceti la fel.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chiar, ce idee geniala sa atraga atentia celori interesati sau trecatori din intamplare si este egalat problema, insa nu asta este chestiunea, ci se preocupa de like-uri si de alte poze nu de ea!!!    

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×