Sari la conținut
Forum Roportal
King1

Schitele mele - King

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ciudat, nu? Cat de complex e omul. Are nevoie si de inspiratie, si de motivatie, de stimul, de deprindere s.a.m.d.

Cu atat mai minunate sunt momentele in care toate astea concorda si se vede rezultatul unei actiuni :D

  • Like 1
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ciudat, nu? Cat de complex e omul. Are nevoie si de inspiratie, si de motivatie, de stimul, de deprindere s.a.m.d.

Cu atat mai minunate sunt momentele in care toate astea concorda si se vede rezultatul unei actiuni :D

 

da,

ca puiu' de gaina care scoate capu' (sau fundu') din ou si striga tare: mamaaaaaaaaaaaa!!!    :D

 

adica i-a reusit tot, ce sa mai...:D

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu de ce nu se mai vad celelalte - le pun iarasi. Si mai adaug inca una - si mai veche.

Azi ar fi momentul oportun sa fac o schita noua, mai ales ca am avut de dimineata examen si ar fi relaxant, insa cred ca mi-am consumat toate colile si nu mai am niciuna in toata casa :lol:

 

Here:

1.

20170122_154726-1_zpswnkdztgp.jpg

 

2.

20170115_224241-1_zpsqa1vl93l.jpg

 

3.

nicoleJude_zpsrqpzokx8.jpg

 

 

Nu bagati in seama tema primei schite, pe vremea aia eram indragostit pana peste cap de o fata care era in relatie cu altcineva.

  • Like 1
  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Prima schita e preferata mea!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar e foarte frumoasa prima schita, parca e vie. 

 

Da, vezi ce face emotia din om? :D

O am pusa si pe facebook, primisem multe reactii la ea... cateva persoane mi-au scris si in particular, zicandu-mi acelasi lucru: cata durere sincera inspira chipul baiatului, cum i se scurge lacrima pe obrazul incremenit, resemnat. :)

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, vezi ce face emotia din om? :D

O am pusa si pe facebook, primisem multe reactii la ea... cateva persoane mi-au scris si in particular, zicandu-mi acelasi lucru: cata durere sincera inspira chipul baiatului, cum i se scurge lacrima pe obrazul incremenit, resemnat. :)

 

Da. Multa sinceritate in creatia dvs!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, vezi ce face emotia din om? :D

O am pusa si pe facebook, primisem multe reactii la ea... cateva persoane mi-au scris si in particular, zicandu-mi acelasi lucru: cata durere sincera inspira chipul baiatului, cum i se scurge lacrima pe obrazul incremenit, resemnat. :)

Vad, niciodata n-am subestimat emotiile. Am vrut sa intreb daca te-ai gandit la colega ta de facultate atunci cand ai facut schita, dar n-am indraznit. :) Daca ea ar fi putut sa citeasca emotiile din sufletul tau, asa cum putem noi citi emotiile pe care ni le transmite schita, cred ca ar fi fost foarte impresionata.

Editat de Fiero
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×