Sari la conținut
Forum Roportal
Ernster

Costumul Barbatesc

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Miron Cozma FASHION! ”Luceafărul Huilei” a strălucit pe covorul roșu ... (nu stiu cu ce ocazie a fost momentul Kodak)

 

miron-cozma-465x390.jpg

 

Miron Cozma a defilat mândru printre invitați, cu ochelari de soare, costum sclipitor și cravată roz. Pletele și le-a aranjat într-un stil aparte, organizate fir cu fir la baza scaplului, apoi lăsate rebel pe umeri și spate. Cozma a făcut un adevărat spectacol și în fața jurnaliștilor, explicându-le celor de la click! cum și-a ales ținuta: “Costumul îl am de la un prieten din Târgu Jiu, este şi cusut de mine pentru că de Revelion am fost la un post de televiziune şi am dansat acolo şi mi-a pocnit, aşa că l-am cusut. Mi-a plăcut foarte mult culoarea aia sclipicioasă, mai ales că eu sunt rocker. Pantofii sunt primiţi cadou de la un ţigan, tot prieten de-al meu”.

 

evz

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Advertisement

E interesanta combinatie palton de stofa cu 3 numere mai mari ca stapanul si purtat cu tenisi ... parca vad la toamna studentii imbracati asa de dragul modei  :o:   

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1082ud2d21fbc84f54a04896d22a33595e560.jpg@!w420-h420 1082u43dfaa53bf1b487dbbd220f45900ebdd.jpg@!w420-h420

Costumatia asta nu este scos din gunoi  :lol2:  trebuie comandat si costa bani, e haina la moda NEW TREND    Mens retro casual short sleeve t-shirt  $21.99 redus din $38.99  Pantalonii de motociclist sint la mare cautare la $62.99 ca genunchii sint facuti flexibili la drum lung sa nu amorteasca piciorul.  Cool.  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×