Sari la conținut
Forum Roportal
Iuliaprofile

Salvarea dorintei

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

La ce joc ti-ai castigat barbatul? Sau l-ai luat la schimb pe un bot de branza? Sau poate pe o capita de paie? 

Nu`i gasesti butonul? Vezi ca are un buton. Apesi pe el si i se... face dor de sex cu tine. Cuuum? Nu i se face? Inseamna ca:

- Este ff obosit dupa o zi de munca.

- Esti neatragatoare. 

 

Nu-l mai pupa daca nu-i place, daca nu vrea. Ia cu "curvele ii tin cu oralu`", e mit. nu mai crede ce spun babele la drum.

 

Mai sunteti multe :ill: ? De ce te-ai maritat?!?

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu prea am priceput care e intrebarea initiatoarei acestui topic.

Am inteles ca nu mai are parte de partide amoroase dese cu sotul din dotare, care doreste sa i se sarute "glandul" miercurea ca sa poata sa f**e duminica.

In plus, se pare ca este speriat ca dupa sarutul glandular, exista posibilitatea ca sotia sa isi sarute fiica, omitand sa isi mentina igiena orala adecvata dupa aceasta mica ghidusie. Iar sotiei i se pare ca are arderile prea mari, desi considera ca are o igiena personala OK( de aici deduc ca poate se simte putin aroma de sconcs).

Bun, deci o varza de prezentare a vietii de familie.

 

Cred ca trebuie o variatie in acest joc haotic, astfel incat sotului sa-i creasca apetitul pentru jocurile conjugale. Si in acest sens, propun sa ii "saruti glandul" duminica si sa il fugaresti miercurea. Sau poate joia, ca sa fie intervalul de timp marit.

 

P.S. Am si eu o intrebare, sotul asta vrea doar glandul sa i-l saruti? Nu vrea sa ii cresti si IQ-ul corticalei testiculare?

Editat de 5 o'clock
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lui nu ii place, refuza. Nici ei, dar crede ca ii place lui. 


 stiu ca bani in casa trebe dar si relatia cu sotia trebe mereu mentinuta

 

Asta e cea mai tare. :lol: 

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna!sunt noua pe aici!de 4 ani sunt casatorita si de un an am copil.Sotul in constructii e ff obosit ca seful il pune la o mare parte de treaba pe el ca stie ca se pricepe mai bine!

Se pricepe mai bine decat cine? Si la ce? Asta e intrebarea.

Alta intrebare e: cand era casatoria la inceput, cum era sexul?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu a refuzat ca nu dorea !Ieri a fost o iubire frumoasa!cand dorea penetrare nici nu a inceput bine ca am zis ca mi as dori sa l sarut si repede s a pus pe pat si un 69 a fost frumos!Deci concluzia ca ii place si a zis sa l sarut cat vreau si sa nu ma opresc la punctul de placere in care era

Editat de Iuliaprofile

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ok, deci ati facut sex?

Problema rezolvata.

Mazel tov!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×