Sari la conținut
Forum Roportal
Iuliaprofile

Salvarea dorintei

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna!sunt noua pe aici!de 4 ani sunt casatorita si de un an am copil.Sotul in constructii e ff obosit ca seful il pune la o mare parte de treaba pe el ca stie ca se pricepe mai bine!problema e acasa cand vine ne pupa mananca,mai sta la tv.se joaca cu copilul si apoi somn.nu il vad uitandu se dupa mine dar sunt zile cand ma pipaie asta spun ca e copilul treaz si mnah...Facem dragoste doar duminica si cand mai e vreme rea!Ne intelegem doar ca nu vad ca vine el la mine pt o imbratisare doar eu la el.Acum am inceput o noua tactica sa i sarut penisul sa zicem miercurea pt a schimba ceva in relatie pt ca duminica sa fie dornic de sex asa ca la inceput.primele luni nu dorea sa l sarut pe glandul ca zicea ca dupa pup fata si ii mestec mancarea...acum e altceva!ce parere aveti..eu am 25 el 28

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai altceva nu stiu cum sa mai fac doar nu arat fizic super ca am slabit...!Si normal ca igiena e importanta..E ingrozitor ca corpul meu are arderile mari ..imi vine sa cumpar prafuri ca culturistii!Nu e de gluma!suntem tineri.Citind pe net macar de 2 ori pe saptamana sexul e important pt persoanele incadrate in aceasta varsta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum am inceput o noua tactica sa i sarut penisul sa zicem miercurea pt a schimba ceva in relatie pt ca duminica sa fie dornic de sex 

 

tactica e cu termen lung de valabilitate, pare-se.

 

daca vrea duminica ce faci tu miercuri, o sa-i spui sa astept pâna miercuri ca sa-l bagi în draci iar pentru duminica urmatoare?

 

cumva tre' sa unesti zilele astea ale saptamânii, cel mai nimerit ar fi sa faceti (daca faceti si ce faceti) într-o singura zi,

altfel nu se mai numeste act sexual, se va numi copulatie la fara frecventa, coitus interruptus in perpetuum sau pur si simplu amagiri pe marginea patului.

 

 

bafta va doresc. luni, marti, miercur, joi, vineri, sâmbata si, bineînteles, mai ales duminica!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da' cu el n-ai vorbit despre asta ... ca nu de la munca grea i se trage asta!!!

 

 

 

Am vorbit si nu poate doar 1 data pe saptamana.Da las ca refuz eu si asa!rarut ca i mai dragut!sa i se aprinda:)))))

tactica e cu termen lung de valabilitate, pare-se.

 

daca vrea duminica ce faci tu miercuri, o sa-i spui sa astept pâna miercuri ca sa-l bagi în draci iar pentru duminica urmatoare?

 

cumva tre' sa unesti zilele astea ale saptamânii, cel mai nimerit ar fi sa faceti (daca faceti si ce faceti) într-o singura zi,

altfel nu se mai numeste act sexual, se va numi copulatie la fara frecventa, coitus interruptus in perpetuum sau pur si simplu amagiri pe marginea patului.

 

 

bafta va doresc. luni, marti, miercur, joi, vineri, sâmbata si, bineînteles, mai ales duminica!

Multumim!mai era cand ma enervam si in gandul meu....lasa ca ma abtin 1 luna!:)))) dar nu reusesc eu asemenea performante!si apropo...de amagiri..poate ii vine si cheful

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am vorbit si nu poate doar 1 data pe saptamana.  Da las ca refuz eu si asa!rarut ca i mai dragut!sa i se aprinda:)))))

 

Nu e asta solutia cu refuzul, trebuie vorbit serios cu el sa mearga la un doctor ca se poate ajuta usor in tinerete o mica disfunctiune, glumele practice nu sint bune de aplicat pe nimeni!!!

E roman sau de alt neam ca de obicei romanii nu se dadeau in spate (pe vremuri) de o partida de sex!!! 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu e asta solutia cu refuzul, trebuie vorbit serios cu el sa mearga la un doctor ca se poate ajuta usor in tinerete o mica disfunctiune, glumele practice nu sint bune de aplicat pe nimeni!!!E roman sau de alt neam ca de obicei romanii nu se dadeau in spate (pe vremuri) de o partida de sex!!!

 

E roman !daca ii spun asa ceva o sa zica cine stie ce!ca nu-l inteleg...etc.De mult timp serviciul il doboara ,are reumatism!Sincer sunt clipe cand nici eu nu vreau dragoste doar o data pe saptamana!deci poate e in regula doar gandirea mea o ia rasna!plus ca daca se joaca cu copilul isi foloseste toata energia.Mai si bea o juma de litru de bere sau 1 litru pe zi asa cu masura.Poate ca mai exista si stresul ca suntem constienti ca avem rata de platit,facturi,primim doar 2 mil de la stat pt fetitza!In weekend mai mergem in sat la soacra mea sa o ajute cu animalele ca si asta la 65 ani ii trebe animale si in fundul gradinei sta nora cealalta care amu s 4 ani se dadea pe langa ea,o ajuta.acum gata...!!deci nu i usor Editat de Iuliaprofile

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iulia, nu ne zici cum a fost "nebunia" de duminica dupa oralul de miercuri?

Nu trebuie sa dai detalii, doar daca a fost si cum.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iulia, nu ne zici cum a fost "nebunia" de duminica dupa oralul de miercuri?

Nu trebuie sa dai detalii, doar daca a fost si cum.

Ieri a fost miercuri si a refuzat!a zis ca doar in weekend..!ce mai dezamagire i am spus!Si ca nu merge asa cu program stabil.L am intrebat daca i a placut macar data trecuta..Deci mai bine il pun pe jar 1 luna fara nimic apoi intra in dubii si se trezeste ca stiu ca bani in casa trebe dar si relatia cu sotia trebe mereu mentinuta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×