Sari la conținut
Forum Roportal
kosfunny

Te-ai sinucide daca ai avea doua vieti?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Daca as putea relua viata din punctul in care am oprit-o cred sincer ca as face-o, din curiozitate!

eu mi-as trai prima viata pana ar fi momentul sa mor, fara sa ma sinucid si in a doua viata as incerca sa nu mai fac greselile pe care le-am facut in prima.... :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

in prima viata m-as imprumuta la camatari si as face multi bani, apoi le-as da teapa si m-as sinucide si apoi m-as bucura de banii mei in viata cu nr. 2.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca as putea relua viata din punctul in care am oprit-o cred sincer ca as face-o, din curiozitate!

 

 

Daca nu ai fost in stare sa o traiesti pe cea care ai avut-o ce te face sa crezi ca in a doua ai reusi?...Probabil la prima "piedica" ai proceda la fel..................

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu chiar nu m-as sinucide sub nici o forma si asa mi se pare mie ca parca trece prea repede viata asta cred ca as fi chiar fericita sa stiu ca am doua vieti ar fi mai palpitant .As avea timp sa invat mai multe :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca te sinucizi pt ca ai pierdut pe cea mai draga fiinta din viata ta nu cred ca vei vrea sa te mai trezesti intr-o a doua viata!

asa cred eu.

dar nu cred ca ar ytrebui sa te sinucizi, indiferent pe cine pierzi. Si cum nu avem doua vieti ar trebui sa o pretuim pe asta. zic si eu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hehehe..

Eu sunt credincioasa... Nu risc eu vesnicia numai ca sa vad chestia asta..oricum as putea sa-mi dau seama de lucrul asta, din punctul meu de vedere. Si oricum mai devreme sau mai tarziu as vedea daca ii e bine..doar nu pleaca nicaieri :o:

Nu vreau sa fiu cinica, dar lasa copilariile astea...

Am pierdut pe cineva foart drag, sa stii. Dar stiu unde s-a dus. N-am nici o indoiala. Sper numai sa fiu in stare sa ajung si eu acolo s-o revad.

 

NU!!! alt subiect nu ai gasit?! :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce ..sint nebun.? :doh: ce daca am 2 vieti.. :o:

Editat de laurent-III-rd

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×