Sari la conținut
Forum Roportal
Andreea273

Comunitate pentru femei

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna ziua tututor, in special femeilor! 

 

Numele meu este Andreea, :giverose: si m-am decis sa va fac o vizita aici pe Roportal pentru a va spune

despre cea mai noua comunitate pentru femei. Impreuna cu cateva prietene am creat o pagina de Facebook in cadrul caruia vorbim despre cele mai noi articole de moda, si recomandam diverse magazine in functie de preturile si calitatea fiecaruia  :giggle:  astfel incat fiecare dintre noi sa isi foloseasca banii cu folos!

 

 Daca v-am starnit curiozitatea, va astept pe toti sa ne vizitati: 

 

https://www.facebook.com/helpyourpocketshopping

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

FASHION

Jane Fonda la 82 de ani a fost aleasa sa reprezinte firma Gucci in numele femeilor invarsta cu diferite probleme de sanatate, sexualitate, handicap sa fie noua imagine al campaniei pentru colectia  GucciOff The Grid Collection = independenta de altii ar insemna, cu accentul pe faptul ca oricine poate reprezenta aceasta firma din oricare mediu social sau cu orice aspect fizic!!!  

A 82 éves Jane Fonda lett a Gucci új kollekciójának kampányarca

 28.06.20208 MEGOSZT
 instagram/janefonda

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

f06ktkqTURBXy9kZjA0MWU5MDQ1ZjExMjQ1YzIxMTJhZTY1NzZlNmJjYS5qcGVnkpUCzQPAAMLDlQIAzQPAwsM

Desi este ultima creatie al creatorei ... trebuie sa aibe curaj acea femeie care indrazneste sa mearga si in alta parte decat in vizita la azilul de ... in costumatia asta  :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

9203002149259509064?sqp=4sqPyQQ7QjkqNxABHQAAtEIgASgBMAk4A0DwkwlYAWBfcAKAAQGIAQGdAQAAgD-oAQGwAYCt4gS4AV_FAS2ynT4&rs=AOga4qmNo6AjqS-ZHZTYLME7aok8FiW0pg

Interesant ca n-m vazut inca nimic din acest material, precis China nu mai vrea sa ne trimita ultimul racnet in "d'ale modei" ... 

fodrosujjoszitelidivat1.jpg

Manecile astea sint cam prea multa pentru clima subtropicala!!!   Nici copiii de gradinita nu se incurca cu atatea decoratii.   

As

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

mellisa.jpg

Meadow Walker, late actor Paul Walker and Rebecca Soteros’ daughter, opened Givenchy’s virtual show. The 22-year-old shared a clip of the debut walk on Instagram and expressed gratitude.    .....     indianexpress.com

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×