Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna, am 20 de ani si m-am saturat de cunostintele si amicele mele monotone. De mica mi-am dorit sa am cea " cea mai buna prietena" cu care sa impart orice, dar pana acum nimeni nu s-a potrivit pe caracterul meu. Vreau o fata colorata, care sa aiba multe idei, chiar daca unele sunt mai nebunesti, sa facem tot ce ne trece prin cap. Vreau o amica care sa creada la fel ca mine, ca acum e tanara, acum e momentul sa creeze amintiri de neuitat, e monentul sa riste si sa incerce sa implineasca tot ceea si-a imaginat !

Nu ma intelegeti gresit, nu sunt homosexuala(desi nu vad nimic gresit in asta, dar nu sunt asa) am o relatie destul de stabila, de 5 ani, cu un barbat. Dar imi lipseste o fata cu care sa pot impartasi ceea ce traiesc, si care sa imi povesteasca si ea din trairile ei.

 

Am avut o relatie de prietenie cu un baiat, dar s-a sfarsit prost, pt ca o fata si un baiat nu pot ramane la nesfarsit doar amici. 

 

Invit pe fiecare care simte la fel sa imi lase mesaj. Nu accept nici un comentariu jignitor. O zi minunata!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Amice din astea gasesti peste tot.

Sau tu vrei ca amica sa iti si pastreze secretele colorate si nebunesti?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Forumul roportal poate fi amica ta. Poti sa spui aici tot ce iti trece prin cap. Ai drepate, acum ai 20 de ani .... fa acum tot ca cine stie, la 21 deja e timpul trecut... Gravitatia incepe sa-si faca simtita prezenta :cheer:

Editat de Fluturel
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Invitatie la tango??? ... pe care muzica ...sudamericana, cubaneza, sau africana ...cia-cia-cia!!!

cred ca sudamericana :)

Uite vreau sa iti eu amica nebunatică. De când visez asa ceva! Hai spune-mi dulcile tale secrete, la mine sunt mai sigure decât in fiserul de valori al unei bănci.

Multumesc pt raspuns. as vrea sa comunicam mai mult inainte de orice. Mesajul meu e pe cat de ciudat pe atat de serios. Daca esti sincera si nu iei ce am scris la misto, zi-mi o cale sa te contactez. :) Eu iti doresc o zi buna, indiferent daca ai vorbit serios sau nu !

Amice din astea gasesti peste tot.

Sau tu vrei ca amica sa iti si pastreze secretele colorate si nebunesti?

Evident, vreau pe cineva in care sa pot avea incredere. Si care sa aiba la randu-i incredere in mine . Daca erau peste tot, nu dadeam anunt pe net :))

Forumul roportal poate fi amica ta. Poti sa spui aici tot ce iti trece prin cap. Ai drepate, acum ai 20 de ani .... fa acum tot ca cine stie, la 21 deja e timpul trecut... Gravitatia incepe sa-si faca simtita prezenta :cheer:

Multumesc pentru mesaj ! Stiu ca mesajul meu poate fi luat in deradere. Intre 18 si 25 de ani nu simti mare diferenta, dar apoi intre 20 si 21! dar timpul trece repede si ajungi la o vârstă in care nu-ti mai rămâne decat ceea ce mai poti face si ce ai fi vrut sa faci cand puteai mai multe. Nu vreau numai sa spun, ca asa scriam la mine in jurnal, si imi era suficient.Vreau ca ceea ce gandrsc sa ia o forma reala, sa se întâmple. Vreau sa traiesc, nu numai sa visez. Asa ca Roportal nu imi pote fi nicicum suficient si oricum un loc public nu e potrivit pt gandurile si sperantele mele.

Multumesc tuturor pt mesaje, indiferent daca ati vorbit serios sau nu! Cine e cu adevarat interesată de anuntul meu, o rog sa imi lase un mesaj cu modalitatea de a o contacta .

Rog barbatii sa se abtina de la comentarii.

 

Multumesc, din nou, o zi frumoasă !

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Un sfat sincer si deloc jignitor - nu ai cum sa gasesti cea mai buna prietena dand anunturi.

 

Vei gasi o persoana de genul in primul rand cand incetezi sa o mai cauti la modul asta (ca si cand ai cauta un partener de munca, analizand cine se califica). Calatoreste mult si lasa lucrurile sa se intample de la sine.

 

Oameni singuri exista pretutindeni; asta nu inseamna ca se aseamana intre ei si ca se potrivesc.

 

Bafta in continuare :) .

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Un sfat sincer si deloc jignitor - nu ai cum sa gasesti cea mai buna prietena dand anunturi.

 

Vei gasi o persoana de genul in primul rand cand incetezi sa o mai cauti la modul asta (ca si cand ai cauta un partener de munca, analizand cine se califica). Calatoreste mult si lasa lucrurile sa se intample de la sine.

 

Oameni singuri exista pretutindeni; asta nu inseamna ca se aseamana intre ei si ca se potrivesc.

 

Bafta in continuare :) .

Multumesc! Apreciez sfaturile tale si le aplic deja. Calatorec cat pot de mult, socializez oriunde ma duc. Dar inca fara sa am si acest rezultat. Am zis doar ca merita sa incerc si varianta asta. Internetul ofera oportunități nebănuite, asa ca merita testat :). O sa caut mai mult in jurul meu si in oamenii pe care ii pot vedea fata în fața, dar las si aceasta fereastră deschisă, pentru orice eventualitate :).

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Rog barbatii sa se abtina de la comentarii.

 

Multumesc, din nou, o zi frumoasă !

Cum ii depistezi? Dupa genul nickului ???

 

Lasand la o parte prostiile, aici e un forum pt discutii. Daca te integrezi poate la toamna se face si intalnirea roportalacilor. Sunt fete faine pe acolo!!!! TOATE!

Rog barbatii sa se abtina de la comentarii.

 

Multumesc, din nou, o zi frumoasă !

Cum ii depistezi? Dupa genul nickului ???

 

Lasand la o parte prostiile, aici e un forum pt discutii. Daca te integrezi poate la toamna se face si intalnirea roportalacilor. Sunt fete faine pe acolo!!!! TOATE!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 si matale a cui clona esti?

. Daca te integrezi poate la toamna se face si intalnirea roportalacilor. Sunt fete faine pe acolo!!!! TOATE!

:gwerewolf: dap. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×