Sari la conținut
Forum Roportal
Alex_Q

Extrem de atras de o femeie mai in varsta si maritata - Ce sfaturi imi dati?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Protectie maxima. O sarcina nedorita ar complica prea mult lucrurile.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nici n-a f**ut-o si deja facem planurile de viitor.

 

Alex crede-ma cu toata inima ca NU AI NICI-O sansa s-o f***i pe aia.

 

1. Esti virgin, plin de frici, si cand e vorba de fete desipici firu in 16.

2. Ne-ai spus ca nu e profesoara, dar n-ai spus ce e ( nu c-ar conta da m-ai facut curios :-P ).

3. Calmeaza-te, distreaza-te ca esti tanar si baga-te-n seama cu cat mai multe fete, it's very easy, you just need to want.

 

Ca daca tipa vroia cu adevarat si tu stiai sigur ca poti s-o faci(adica sa treci peste orice frica/frustrare de-a ta) acuma la ora asta trebuia sa fii f**ut si rasfutut de 80 de ori.

 

Si stai chill ca nu e nici-o atractie intre voi, atractia e doar la tine, probabil iti plac fetele care se poarta mai prietenos cu tine si-ti dau oleaca de atentie si te fac sa te simti comfortabil ... da ma rog asta e alta mancare de peste, citeste punctul 3 daca vrei sfatul meu :)

Editat de Davi_
ATENTIE LA LIMBAJ!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Incetisor, stimate domn!

 

Ai cunoscut femeia acum doua luni jumate si crezi sa a trecut prea mult timp?

De ce?

Numele tau de familie e Rapidu? - nu-mi raspunde la intrebarea asta, e doar demonstrativa.

Stai asa, ca daca vrei sa, o sa ai ocazii, am inteles ca va fi vecina cu matusa ta, deci nu pleaca pe Luna.

 

 

Pe de alta parte... mai exista varianta ca femeia sa nu fi vrut nimic de la tine, ci doar sa vrea sa iti creasca putin stima de sine, care, dupa cum postezi aici, in anumite domenii cam lipseste. Asta am spus-o ca sa vezi ca nu esti cel mai despicator de fire de pe roportal.

Editat de Hrithik Roshan
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai Alex, sincer sa fiu eu cred ca si tipei i-ar place nitzica harjoneala.Nu sunt sigur 100% dar astept si celelalte "semnale" care zici ca ti le-a transmis si ai promis sa le spui aici.

Poate ca a simtit ca ai in chiloti ceva ce nu are acasa si ar vrea, adica ceva mare si tare. Acu daca tot te-ai laudat ca esti frumos si destept lauda-te si cu ce ai in chiloti. Hai, spune: esti bine dotat?

Intrebare: daca o sa constati pana la urma ca vrea sa si-o traga cu tine ce-o sa faci? - o sa i-o tragi?

Tentatia e mare si pun pariu ca n-o sa zici nu dar ai grija la complicatii.

Eu sunt Stan-Patzitu si cazul meu a semanat bine cu al tau dar la mine consecintele au fost destul de dramatice. Si ma gandesc ca poate tragi ceva invataminte.

 

Aveam si eu 18 ani si ceva si faceam scoala de soferi si intre colegii de la acelasi instructor era si o tipa maritata si frumusica. Asta se intampla in 2001. Ea avea atunci 29 de ani si o fata de 10 ani acasa. Barba'so era plecat de vreun an la munca in strainatate.

Initial ne-am imprietenit si dupa ceva timp am inceput si o relatie. Si eu eram tot virgin. Eu m-am indragostit foarte tare de ea si te previn ca asta se va intampla si cu tine. O sa  vrei sex non-stop, ea nu va avea cum sa fie disponibila cand vrei tu, si cand n-o sa fie, tu o sa crezi ca e cu altul - ca, na, daca poate sa-ti dea tie, poate sa dea si altuia, nu? O sa suferi cum am suferit si eu. Dar sufeream ca un prost pentru ca ea nu a avut pe nimeni altcineva cat a fost cu mine....doar mintea mea vedea asa lucrurile pentru ca nu aveam capacitatea de a intelege ca o femeie ca ea mai avea si responsabilitati. Din cauza geloziei o mai sunam aiurea, mai faceam si scene....asa ca ea de teama incerca sa puna capat relatiei cu mine, revenea apoi pentru ca-i era dor de mine, iar asta s-a intamplat de multe ori, pana cand la un mom dat normal ca s-a terminat de tot.

 

Nu vreau sa ma lungesc prea mult cu povestea mea asa ca trec direct la partea dramatica. Anul trecut am cunoscut o fata mai tanara cu 8 ani decat mine dar frumoasa foc....noua angajata la o firma cu care colaborez. Am aflat ca nascuta in orasul meu  si uite-asa am  iesit impreuna si ne-am indragostit. Tocmai cand credeam ca sunt mai fericit a pus pe facebook-ul ei niste poze mai de prim-plan cu maica-sa. Parca m-a lovit trasnetul asa am ramas. Noroc ca n-a fost langa mine atunci sa ma vada. Cred ca nici nu mai e nevoie sa spun cine era maica-sa.

Ce era sa fac acum? cum sa procedez?...Normal ca intai m-am asigurat ca nu fac vreo confuzie si...nu faceam. In consecinta am rupt definitiv relatia intr-un mod foarte brusc, fara prea multe explicatii....de fapt aproape fara vreo explicatie....tot ce i-am justificat erau inventii. Am facut-o sa sufere foarte mult, am suferit si eu si inca nu mi-a trecut.

DECI....uneori nici nu banuiesti ce consecinte pot avea faptele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate nu prea am timp la dispozitie sa scriu mai mult, dar oricum cred ca ieri am scris prea mult si cred ca risc sa plictisesc.

Ramasese sa mai spun ce alte "semnale" mi-a mai transmis.

Pai... a insistat sa vin la ea acasa si sa-l testez pe cel mic la mate (asta cand nu era sotul ei acasa... ii spun tot sotul ei pentru ca asa se exprima ea). Pana la urma m-am dus pentru ca m-a rugat si matusa-mea. Era imbracata in niste colanti cu o bluzica destul de subtirica, fara sutien, cu sfarcurile la vedere. Cred ca o femeie care nu are de gand sa provoace nu se imbraca asa cand primeste un barbat (chiar daca o sa spuneti ca nu sunt tocmai barbat).

In timp ce eu ii explicam pustiului ea ma privea intr-un fel anume, cu un anume zambet admirativ, imi spunea ca-i place sa ma priveasca cum explic asa frumos, etc.

A... cand am intrat mi-a zis ceva de genul "ce faci mai, frumosule, te lasi asteptat?... chiar vrei sa ma eviti?"

La plecare a zis ca si-ar dori mult sa mai revin.

Pentru ca nu mai am timp la dispozitie, o mai spun doar pe cea mai tare dintre toate:

Duminica trecuta a pus pe facebook niste selfie-uri cu ea, facute in oglinda, doar intr-o camasa de noapte decoltata si scurta, foarte subtire incat se vede prin ea si chiar as fi zis ca nici nu avea chiloti pe ea dar nu pare ca se vede nimic mai negru acolo in dreptul zonei pubiene. Are doua poze inainte sa mearga la culcare pentru ca le-a comentat "offf, merg sa dorm singurica", si inca 4 poze dimineata, in zone destul de provocatoare, tragand si intinzand de camasa de noapte, cu comentariul "e asa de trist sa nu te trezesti in bratele cui visezi!!!!".

Pozele sunt distribuite personalizat. Nu stiu daca sunt mai sunt si altii in afara de mine in lista de distributie.

Stiu ca sfaturile voastre in general sunt sa ma calmez. Dar, CREDETI CA E USOR???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu, ma. Tot ce zice Davi, e ca tu si dilemmatic, ati postat de la acelasi PC. Deci e posibil sa-ti fi vazut vreo ruda/tovaras, mesajele si in loc sa-ti zica direct ce avea de zis, a ales sa-ti raspunda pe topic. 

 

Si daca intr-adevar ati postat de la acelasi PC si nu se inseala Davi, cacat patasti. Mai inchide-ti si tu taburile cand stii ca scrii din astea, plm.

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Adica mi-a clonat cineva contul??? Cine? Nu inteleg! Vreti sa ma speriati?

Zise Bamse postând de pe alt ip de data asta.

Zic sa iți mai faci o clonă cu care să postezi de data asta lucruri la adresa ta, zicând că ești un prieten sau ceva.

E distractiv când întrebi și iți răspunzi tot tu.

Dupa ce râdem iți baneaza cineva clona, însă.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×