Sari la conținut
Forum Roportal
Alex_Q

Extrem de atras de o femeie mai in varsta si maritata - Ce sfaturi imi dati?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Povesteste-ne pe chat.  :whack:

 

incercam sa fiu folositor musculosului. Nu stiu daca el intra pe chat.

De ce ma provocati la offtopicel, ha?   :tease:

serios vorbind, te rog sa-mi stergi postarile de aici.  :yes:

multumesc!  :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In timp ce stergeam praful mi-a venit ideea, cum de n-a fost asaltat de fete tinere de varsta lui pan-acum macho boy ca umbla intre fete ca-i bine educat din cate s-a recomandat??? in liceu sau facultate nu sint naive fetele azi, nici acu 40 de ani n-au fost.    Alea il pot pune in tema cu orice situatie fantezista moderna, dar el vrea un sfat de la persoane mature, maritate ... in contract,  trecute chiar prin prima tinerete.   Vrea rasfat special am impresia si ceva mai dureros.

:gdevil:  

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O femeie care stie ce vrea, spune exact ce vrea. Nu-i trebe club, coniac si muzica de sculat paru' de emotie pentru a spune. Bine, unele nu spun nimic, doar arata ca stiu ce vor. :)))

Si nici n-are voie sa fie invitata sa spuna.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Buna ziua! 

 

In ce context ai cunoscut`o? De ce crezi ca 'reciproca'? In caz ca se infiripa ceva intre voi, pana unde vrei sa mergi cu relatia? Are copii? Ii cunosti sotul? Esti pregatit sa il infrunti? 

 

Dincolo de atractia sexuala, ce iti mai place la ea? Exceptand sex si muschi, ce altceva ii mai poti oferi? 

Ai job? Din ce te intretii? Cine iti plateste orele de sala? Dar mancarea si cartile? Din ce bani iti cumperi lenjeria intima? 

Sper ca nu te gandesti la o relatie intima cu o femeie matura, in timp ce stai in chilotii cumparati de mamica. 

Adica... sper ca esti matur si pregatit pt asa ceva.

 

fiind chiar musculos pentru ca fac mult sport, de multi ani

Nu exista mult sport. Exista sport si/sau miscare. Tu, probabil, faci sport si mai bagi si ceva pt masa musculara. 

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Desigur circula niste povesti ca una de o varsta oarecare a facut si a dres cu un tinerel, de unde i s-a pus si lui un carcel pe tendon si s-a gandit sa incerce sa se informeze de niste amanunte pe un forum, unde se discuta despre multe lucruri.    Daca este super good looking, cel putin ca domnul asta, nu-i nevoie de fraze introductorii, un zambet e cheia care deschide dialogul si nu numai.   163f9bc.jpg

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna ziua tuturor!

Mai intai va rog sa ma scuzati ca am intarziat sa reintru pe forum! Aseara am ajutat-o pe mama cu niste treburi pana tarziu, m-am uitat pe e-mail pe la ora 23 si am fost surprins sa vad cate raspunsuri am (multumesc pentru interes!). Am deschis un raspuns la intamplare (tot pe e-mail, fara sa intru pe forum) si l-am nimerit tocmai pe cel al lui Icebreaker in care spunea "incercam sa fiu folositor musculosului", dar eu, probabil fiind cam obosit, am citit "mucosului". M-am cam suparat, era si tarziu si n-am mai intrat pe forum.

Voi incerca sa raspund in primul rand intrebarilor pe care le consider de ajutor pentru mine. Cred ca e de preferat sa pun toata "informatia" intr-un singur text, decat sa raspund punctual fiecaruia. Ma refer la informatia relevanta cu subiectul, pentru ca au fost si intrebari si comentarii puse mai mult pentru curiozitatea personala.
Nu-mi place sa fiu lipsit de respect sau recunostinta, asa ca voi incerca sa raspund si celorlalte intrebari, de data asta punctual si fiecaruia in parte.
Acum sa incerc sa raspund (cat mai la obiect):
Nu ma atrag "de regula" femeile mai in varsta - este prima data cand mi se intampla.
Nu este o profesoara, dar... avem cunostinte comune foarte apropiate. Din cauza asta nici nu stiu cum as putea sa-i marturisesc (si cred ca si ea ar fi pusa in aceeasi incurcatura - ba chiar mai rau! - in ipoteza ca ar fi atrasa de mine). De asta am nevoie de (repet) "un grad mai mic de incertitudine" in ceea ce priveste "pozitia" ei fata de mine.
Ceva despre mine:
Nu stiu daca pot spune ca sunt asaltat de fete la liceu (apropo, sunt in clasa a XII-a la liceu... Stiu!!! Vine bacu' si mie mi-e gandul la altceva. Va spun sincer ca nici eu nu vreau sa-mi stea mintea la asa ceva, dar... ma simt depasit in incercarea de a o controla complet. Cred ca am nevoie de o eliberare. In ceea ce priveste bacul, sunt pregatit si nu e o problema. Probabil efectul va fi doar cateva sutimi in minus la Lb. Romana)
Revin la subiect: ...in ultimii 2 ani m-am maturizat destul de vizibil (ma refer la fizic) si, cred ca din cauza faptului ca sunt brunet si pilozitate faciala destul de abundenta de ceva vreme, arat chiar mai matur decat unii de 23-24 de ani. Normal... am sesizat o crestere semnificativa a interesului fetelor pentru mine, mai ales in ultima vreme. Inclusiv unele fete de facultate (20-23 de ani). Ba chiar si o tipa de 25 de ani.
De ce nu m-a atras vreuna din ele? Pai, nu ca nu m-ar fi atras (unele dintre ele, pentru ca nu toate sunt atragatoare), dar in primul rand aveam si eu o prietena. Ea e in clasa a X-a si suntem prieteni de aproape 2 ani. Ne cunoastem de mici (de la 7 si 9 ani), dar abia acum 2 ani am invitat-o sa iesim impreuna. E frumoasa, doar ca s-a cam "implinit" in ultimul timp, i-a aparut si ceva celulita, dar nu asta e problema cu ea (desi... sa ai celulita la 16 ani...). Voiam doar sa v-o descriu putin. Nu am facut sex pana acum (aporpo de o banuiala, da, sunt virgin!) si nici nu cred ca s-ar putea pune problema de asa ceva in viitorul apropiat pentru ca... e prea bisericoasa (intreaga ei familie este!).
Pe la mijlocul lui martie, insa, ne-am certat. Ea m-a jignit foarte tare, luand in deradere conditia mea social-financiara fata de prieteni de-ai ei (care au mai si divulgat asta). I-am reprosat! Am facut-o foarte calm, dar tot ea s-a simtit cea jignita. In fine, mi-am dat seama ca, in ciuda pioseniei ei (ca sa nu-i spun "bisericism") este o egoista si gata!
In al doilea, al treilea, etc., rand... n-am o situatie materiala foarte grozava, nici prea mult timp liber si... nu-mi permit sa "ies" in prea multe locuri. Mai locuiesc si undeva la tara, la aproape 25 km de oras si fac naveta la scoala (nu spun orasul pentru ca nu vreau sa se prinda vreun cunoscut curios, ratacit pe aici pe forum). Predau meditatii unor copii pentru a mai contribui financiar la educatia mea (sa nu indrazneasca cineva s-o critice pe mama pentru asta, pentru ca nu stie cate eforturi face!!!). Nu stiu daca ati sesizat in prima interventie a mea, dar eu l-am pierdut pe tata cand aveam 11 ani. Apoi, aproape 2 ani mai tarziu, mama a trebuit sa vanda apartamentul luat cu credit de tata si sa ne mutam la bunica, la tara, unde stam si acum.
Sa nu intelegeti ca ma plang... ma descurc, poate chiar mai bine decat multi colegi care au parinti instariti. Stiu sa fiu multumit (si chiar fericit) cu mai putin si, asa cum am spus, meditez copii la matematica si fizica. Voiam doar sa va dati seama ca nu prea as avea succes la fetele (mai putin ingenue) din ziua de azi (asta apropo de un comentariu al lui "The unknown"). OK, recunosc si faptul ca sunt putin cam prea timid (mai ales in raport cu faptul ca arat ceva mai matur in raport cu varsta mea).
 
Si acum urmeaza partea cea mai importanta... cum am cunoscut-o pe EA, cum este ea si ce "semnale" mi-a transmis. Ma voi stradui sa fiu cat mai concis:

Prima data am vazut-o cu vreo doua luni si ceva in urma, intamplator si de la oarece distanta, cand a venit sa cumpere o casa vecina cu matusa mea (care sta in oras). De fapt este vorba de un duplex, matusa mea sta intr-una din parti, iar ei (adica ea, sotul si copilul) stau deja in cealalta. O sa folosesc formula "sotul ei", desi nu sunt casatoriti cu forme legale, dar sunt impreuna cam de 5 ani. Iar copilul este doar al ei (are cam 13 ani) si, din cate am inteles, este... cam "facut din flori". Poate ca e important sa spun si ca sotul "ei", implicit si "ea", sunt prieteni cu verisoara mea (fiica matusii mele de care am spus).

Normal, nu a fost vorba de atractie atunci (nici macar un pic). Am observat doar ca este o femeie frumoasa si atat. De mentionat ca "ea" nu m-a vazut deloc atunci.

A doua oara am cunoscut-o mai indeaproape (chiar prea indeaproape, as zice!). In weekend-ul cu Pastele Catolic, verisoara mea si logodnicul ei (care locuiesc in strainatate), impreuna cu prietenii lor ("ea" si sotul ei) si-au propus sa petreaca un sejur intr-o statiune la mare (normal, undeva unde e foarte cald in perioada aceea, dar nu pot sa spun aici unde anume si nici nu cred ca e important). Vara-mea a convins-o si pe matusa mea sa mearga acolo, dar... trebuia s-o insoteasca cineva ca sa ajunga acolo (matusa mea e si in varsta si nici nu mai fusese plecata din tara pana atunci). Eu mai fusesem plecat de doua ori cu avionul, o data chiar singur. Deja banuiti, eu am fost cel care a insotit-o pe matusa. Si uite asa, ne-am intalnit, am facut cunostinta, plaja si inot impreuna...

Despre ea nu stiu prea multe, decat ca are 33 de ani, are o mica afacerea proprie (nu spun ce anume), nu pare deloc proasta sau fara educatie (are studii superioare la o universitate de stat buna). Din punct de vedere fizic... e perfecta! - parerea mea. Inalta (cam spre 1,70), bruneta cu par lung, un chip nu extrem de frumos dar destul de interesant cu buze destul de fain reliefate si cu ochi mari, capui-verzui, corp suplu (dar nu slabanoaga, adica mijloc foarte subtire, solduri foarte rotunde, sanii nu mari dar rotunzi si destul de bine definiti, un fund foarte sexy (chiar putin "impins in spate", daca pot spune asa), picioare foarte frumoase si fara pic de celulita. In schimb sotul ei este cam scund (cam cat ea cu tocuri), cu burta, gusa, chelie, niste picioare subtiri... Sunt complet nepotriviti - nu stiu de ce e cu el.

Normal ca mi-a placut de cum am intalnit-o, dar nu asa m-a atras. De fapt... gesturile ei fata de mine m-au adus in starea de acum.

Deci, sa spun ceva si despre gesturile ("semnalele") ei, pt ca asta cred ca e partea cea mai importanta:

In primul rand, am observat ceva in modul in care m-a privit prima data. Parca ma masura din priviri si intrezaream un zambet ciudat pe chipul ei.

Apoi, cand eram doar cu ea si cu vara-mea de fata, a spus, mai mult catre vara-mea, ceva de genul ca ea credea ca arat ca un tocilar (ca auzise de la o cunoscuta comuna - nu mai dau alte detalii - cum i-am pregatit copilul de a luat la liceu), dar ca nici nu arat macar ca un licean, ca probabil sunt fetele gramada pe mine, si destept si frumos, bla, bla... incat chiar incepusem sa ma simt stanjenit. Nu mint, m-au si "atins" aprecierile ei.

Alt semn: pe plaja am surprins-o cum ma privea... chiar in zona slipului (si nu doar o data). Nu prea mi-a cazut bine, pentru ca lucrul asta incepuse deja sa-mi provoace erectii aproape instantanee si nu stiam unde sa ma mai bag ca sa evit vreo rusine. Am fost nevoit sa-mi cumpar niste bermude de baie ca sa scap de problema.

Cea mai tare situatie a fost insa urmatoarea:

Sotul ei si logonicul verisoarei mele plecasera sa se uite la unii care pescuiau mai departe (chiar destul de departe). Eu am ramas cu "fetele" ca sa nu le lasam singure. "Ea" m-a rugat sa o invat sa inoate (afland ca eu faceam inot de mult timp). Pe de o parte as fi vrut s-o refuz, pe de alta nu mai puteam de placere... Oricum nu aveam cum s-o refuz, asa ca... am trecut la lectii de inot. Normal, in apa a trebuit sa o tin de mijloc, de picioare... Ea se mai copilarea, nu prea parea s-o intereseze prea mult sa invete sa inoate, mai facea pe speriata si sarea in pozitie verticala, luandu-ma de gat... ba chiar strangandu-ma si intre picioare. Va dati seama ca aveam deja o erectie incat incepuse sa ma doara. Ma feream cum puteam sa o ating cu zona... periculoasa. La un moment dat a insistat sa mergem in apa ceva mai mare si am ajuns acolo unde ii venea cam pana pe la pieptul ei. Nu stiu cum s-a intamplat, ne-a lovit un val si cred ca de data asta s-a speriat pe bune (ca a luat si apa si nici n-a mai tipat cum facuse inainte) asa ca a sarit pur si simplu de gatul meu, am luat-o in brate, m-a strans intre picioare si... dupa ce si-a revenit, a simtit ca am erectie. A pufnit in ras, a zis ceva de genul "ia uite, eu ma inec si el...", a vazut ca m-am rusinat, dar mi-a zis ca a glumit, ca nu trebuie sa-mi fie rusine, ca sunt barbat si inca unul strasnic (facandu-mi si cu ochiul si frecandu-se putin cu pubisul ei de penis in timp ce numai eu stiu cum ma chinuiam sa ma indepartez de ea, dar trebuia sa nici nu-i dau drumul), ca nu-i nici o problema, ca pana la urma e femeie chiar daca nu e de varsta mea ("nu sunt nici eu chiar o babaciune urata si chiar ma bucur sa constat ca inca mai starnesc"), ca n-o sa afle nimeni, ca ramane secretul nostru, etc. Plus, anumite zambete, grimase, facut cu ochiul care m-au facut sa cred ca i-a placut. Bine... la concluzia asta am ajuns ceva mai tarziu, rememorand, pentru ca atunci eram super-rusinat. Nu stiu daca ma intelegeti, dar chiar imi era atat de rusine ca aproape nici nu mai voiam sa dau ochii cu ea.

Si-a dat seama de asta si a incercat (cand s-a mai nimerit sa fim cateva clipe singuri) sa vorbeasca cu mine... si-a cerut scuze ca ras si ca poate nu a reactionat prea potrivit, dar eu nu voiam sa deschidem subiectul si am rugat-o sa nu mai vorbim despre asta si chiar sa uitam.

Peste doua zile am plecat.

Inapoi acasa a mai dat iarasi niste "semnale", destul de importante, zic eu, dar acum nu mai am timp pentru ca ma asteapta cineva la meditatie.

Va multumesc mult inca o data!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma Alex. Tu nu pari prost, de felu' tau. Buba la tine, e ca esti cam imatur si superficial.

 

Adica, daca cea mai mare problema pe care o vezi tu la o tipa e celulita (oo nuu!), si femeia perfecta are cur, tate si un copchil de 13 ani facut la betie sau ceva, apai plm.

 

Adica muierea asta, a trantit un copchil si acuma e cu unu care nu-i barbata-su. E unu. Tu esti altu, ea vrea carne.

Acuma, io iti spun sincer, ca tipa vrea doar carne de la tine. Deci daca te gandesti la o relatie cu ea, nu te gandi la o relatie cu ea.

 

Daca si tu vrei doar asta, baga. Da' gandeste-te care ar fi consecintele in cazul in care se afla. S-ar mai merita s-o bostanesti daca ar afla toata lumea ca alergi dupa muierea altuia?

 

Sau sa zicem ca nu tare te intereseaza ce cred altii. Just. Da' se merita sa te complici doar fiindca ai tu o nevoie arzada care s-ar putea rezolva cu mana?

 

Si n-oi fi io vreo experta, dar atractia asta pentru ea vine tocmai fiindca e mai in varsta si iti da tie un aer de pericol si mister. Da' te asigur ca daca stai s-o cunosti oleaca, e la fel de enervanta si bleaga ca una de 16.

 

Dar afatul meu sincer, e sa te bagi, omule. Doar nu vrei sa ajungi la 60 de ani si sa-ti para rau ca in tinerete n-ai bostanit-o pe bruna aia faina, care ti-a dat eractie in apa.

  • Upvote 6

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×