Sari la conținut
Forum Roportal
aramis

Venetia

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Remarcam, de asemenea, lipsa interioarelor, nici un cadru cu vreun Tintoretto, Veronese, Titian... aia si multi altii au mazgalit fiecare colt de biserica sau muzeu al lagunei. Cum sa te abtii sa nu iei pe ascuns macar o poza mica si neinsemnata?

Fuarte greu dar uite ca mai sunt si români civilizati care respecta bunele maniere.... eheeee... aia ajung departe, asa sa stiti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nenea ala zici ca joaca billiard.

 

jucau multi astfel de biliard pe-acolo...

Remarcam, de asemenea, lipsa interioarelor, nici un cadru cu vreun Tintoretto, Veronese, Titian... aia si multi altii au mazgalit fiecare colt de biserica sau muzeu al lagunei. Cum sa te abtii sa nu iei pe ascuns macar o poza mica si neinsemnata?

Fuarte greu dar uite ca mai sunt si români civilizati care respecta bunele maniere.... eheeee... aia ajung departe, asa sa stiti.

 

 

albumul nu e gata, 

dar pentru ca esti asa nerabdatoare cu bunele maniere si artele,

îti dedic aceasta fotografie.

 

îi lipseste ceva, din ordinul Papei, dar sunt convins ca o sa te descurci tu cumva cu ea.  sau cu el.

 

poftiti:

 

 

 

 

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Frumos barbat, pacat ca-i lipseste ce e mai important. Ma gandesc sa-l pun sa faca pui la cuptor.

Si apropo de berbeci, ei doresc sa fie laudati mereu, din orice pozitie si pentru orice pozitie.... sigur ca forumistii berbeci nu sunt asa.

:)

 

Multumim de pozele frumoase si expresive. Vrem sa mai vedem si altele cu minunata Venetie. De exemplu cu aurul de la San Marco. Cel pentru care a muncit din greu fiecare venetian pentru a-l jefui si aduce ofranda lui Dumnezeu. Si bine au facut, mereu am crezut ca menirea aurului e aceea de a fi furat.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si apropo de berbeci, ei doresc sa fie laudati mereu, din orice pozitie si pentru orice pozitie.... sigur ca forumistii berbeci nu sunt asa.

 

 

ai terminat cu zodiacul? 

altfel o sa cred ca esti obsedata.   de zodii, se-ntelege.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

.

.

.

 

 

 

 

 

.

 

 

 


.

 

.

 

 

Io cred ca obsedata de puiul meu facut la cuptor.  :D

 

tot ce se poate.

 

poate i-am facut pofta cu ceva  pe-aici ....


.

.

 

 

 

 

 


.

.

.

 

 

 

 


.

..

 

 

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×