Sari la conținut
Forum Roportal
UliluTril

roc

Postări Recomandate

propun sa discutam aici doar in clisee, idei preconcepute, minti inguste si intunericite de slipknot si dihotomii metallica vs linkin park.

asadar voi toti cu dark, grim, evil, king, steel, black, death, blood in nick, purcedeti. revarsati preaplinul suferintei voastre, eterni blamati si damnati, funebriii, lugubriii si tenebriii ai existentei.

cioran si edgar poe, lovecraft, si nietzsche, idoli ai unei generatii, dani filth si mai stiu io ce alti blegiti ai societatii, satanisti si g

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu ma incadrez in publicul tinta al threadului dar nu m-am putut abtine :o: ...ieteresanta ideea, dar oricat mi-as dori sa citesc ceva "fresh" p-aci nuu prea cred ca o sa prinda...dar de dragul distractie personale eu iti urez succes :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

in mod normal ar trebui sa inchid thread-ul, dar e prea tare :o:

sincer - crezi ca urmatorii zece noi veniti care au ceva pe suflet o sa suporte sa nu isi vada numele in dreptul unui al n-spelea topic despre acelasi subiect, dar care sa fie al lor?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
propun sa discutam aici doar in clisee, idei preconcepute, minti inguste si intunericite de slipknot si dihotomii metallica vs linkin park.

asadar voi toti cu dark, grim, evil, king, steel, black, death, blood in nick, purcedeti. revarsati preaplinul suferintei voastre, eterni blamati si damnati, funebriii, lugubriii si tenebriii ai existentei.

cioran si edgar poe, lovecraft, si nietzsche, idoli ai unei generatii, dani filth si mai stiu io ce alti blegiti ai societatii, satanisti si g

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
propun sa discutam aici doar in clisee, idei preconcepute, minti inguste si intunericite de slipknot si dihotomii metallica vs linkin park.

asadar voi toti cu dark, grim, evil, king, steel, black, death, blood in nick, purcedeti. revarsati preaplinul suferintei voastre, eterni blamati si damnati, funebriii, lugubriii si tenebriii ai existentei.

cioran si edgar poe, lovecraft, si nietzsche, idoli ai unei generatii, dani filth si mai stiu io ce alti blegiti ai societatii, satanisti si g

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vad ca nu se incumeta nimeni. hai sa va esplic ce tre sa povestiti aici:

 

ma numesc dirty slut of mayhem si sunt o proscrisa. parintii nu ma lasa sa-mi ascult cd`u ripuit de la mtv cu slipknot si sa-mi port tricou de 15 ron luat din piata. acneea imi face si ea probleme intrucat gigel refuza in continuare invitatiile mele la un bloody mary in cimitir. noptile mele trec lugubre si reci in mansarda obscura si

cioraniana in care m-am exilat parintii mei pentru ca nu mi-am facut temele, obigata sa-l citesc pe preaminunatul nice la lumina candelei soioase d`a dreptu eminesciene si (nu inca) sifilitice.eu, nu candela. cel mai tragic e ca am ramas fara dermatograf si pana la alocatie mai este, dar deh, ma voi descurca si cu un creion chimic, doar frumusetea cere sacrificii.

privesc meditativ si introspectiv spectacolul demonic oferit de umbrele candelei pe pereti, de parca insusi santana s-ar fi scoborat pe horn sa-mi tina compania. alas, lutzifer, margaretica si faustiana deopotriva, eu tie ma predau! du-ma in infern sa-ti fiu consoarta, persefon

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vad ca nu se incumeta nimeni. hai sa va esplic ce tre sa povestiti aici:

 

ma numesc dirty slut of mayhem si sunt o proscrisa. parintii nu ma lasa sa-mi ascult cd`u ripuit de la mtv cu slipknot si sa-mi port tricou de 15 ron luat din piata. acneea imi face si ea probleme intrucat gigel refuza in continuare invitatiile mele la un bloody mary in cimitir. noptile mele trec lugubre si reci in mansarda obscura si

cioraniana in care m-am exilat parintii mei pentru ca nu mi-am facut temele, obigata sa-l citesc pe preaminunatul nice la lumina candelei soioase d`a dreptu eminesciene si (nu inca) sifilitice.eu, nu candela. cel mai tragic e ca am ramas fara dermatograf si pana la alocatie mai este, dar deh, ma voi descurca si cu un creion chimic, doar frumusetea cere sacrificii.

privesc meditativ si introspectiv spectacolul demonic oferit de umbrele candelei pe pereti, de parca insusi santana s-ar fi scoborat pe horn sa-mi tina compania. alas, lutzifer, margaretica si faustiana deopotriva, eu tie ma predau! du-ma in infern sa-ti fiu consoarta, persefon

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In aceste randurii tu vorbesti de adolscenii rebeli! dar nu este valabil pentru toti....fanii Slipknot sunt de toate varstele ! Stii ce faci tu acuma te revolti asupra altora , dar sa stii ca daca tu nu asculti ce ascult eu sau nu ai aceleasi pareri ca si mine nu trebuie sa procedezi asa...E treaba ta oricum nu am dreptul sa te judec pentru ceea ce faci toti avem dreptul la exprimare dar nu ti-se pare ca gestul tau e cam imoral si ridicol?? inteleg ca ne urastii dar totusi....

Dar oricum probabil ca si tine ascult si eu mai multe genurii de muzica si alte formatii desigur.

auzi? ia nu te mai lua de ea...ca m-am stricat de ras cand am citit ce a postat...defapt...intarata-te ca poate mai posteaza in genul asta..astept cu nerabdare...o sa deschid fanclub trilulilu :o:

p.s. topic despre rock deja exista..si este destul de vechi si cu audienta mre..acolo putem sa vorbim despre orice, inclusiv slipknot, de ce se tem oamenii de rock si sa facem si misto de pustii teribilisti

Editat de seraphimovic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
auzi? ia nu te mai lua de ea...ca m-am stricat de ras cand am citit ce a postat...defapt...intarata-te ca poate mai posteaza in genul asta..astept cu nerabdare...o sa deschid fanclub trilulilu :o:

 

Nu ma iau de nimeni doar imi spun parerea, sau esti cumva impotriva?Hai ca deja devine un subiect imoral ,de copii mici stii cum face verisorul meu de 5 anii cu copii cand se joaca "sunt jucariile mele dale inapoi...te spun lu mami" etc.Nu trebuia sa te obosesti sa ii spui cred ca a observat ca mai existau si alte topicuri despre rock.

" roc, al 3276551435-lea thread despre roc" vezi??

Editat de alias_dark_ely

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×