Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu m-am operat de cancer acum 2,5 ani si am facut si chimioterapie la Spitalul CF2, ma simt foarte bine in urma controalelor trimestriale, au medici foarte buni, dar mai putin cunoscuti.


La Fundeni este Doctorul Dragoescu,

Editat de BigDefender
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu știu dacă mai este valabil..oncolog in ce domeniu? Părinții mei au avut parte de oncologi buni, foarte buni, la Fundeni, tata oncologie dermato, și mama la sân. Dacă știm domeniul poate putem da o recenzie corespunzătoare. Sănătate !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Românii nu vor mai muri pentru că nu știau că sunt bolnavi! Decizie de ultimă oră

*M-a bucurat dar m-a si intristat acest articol ca si sora mea era victima neglijentei, de a nu considera important o vizita la un doctor cand doare capul mai mult decat necesar.  O tableta nu este solutia cand nu trece nici cu 5 si se sta sub apa rece in dus si din astea.   Avea Asigurare dar dormea una buna si de multe ori trecea durerea, pana intr-o zi cand n-a mai avut timp sa scoata o vorba si dusa a fost.   Cand mi-a spus ca amortesc bratele, era cand am vorbit ultima oara cu ea, dar nu in acel moment avea amorteli, ca l-am intrebat si i-am povestit cat este de important sa stie un doctor de conditia asta, dar radea de mine ca mereu merg sa vad doctori cu toate alea ... Peste 8 ore a murit, un cheag de sange i-a spart artera, avea si Asigurare si a lasat PENSIA pentru altii ca si parintii ca toti s-au dus devreme.   

Cel putin detinatorii acestei asigurari vor avea de acum ocazia sa se controleze, ca se merita!!!   

Pentru a depista cancerilor sint esentiala aceste testuri,  cand doctorul diagnozeaza ca boala e in faza terminala, testarile nu mai au rost.

 

https://evz.ro/romanii-nu-vor-mai-muri-pentru-ca-nu-stiau-ca-sunt-bolnavi-decizie-de-ultima-ora.html

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×