Sari la conținut
Forum Roportal
OacOac

Il vrem pe Marlboro inapoi!

Cerere de ridicare a banului  

26 membri au votat

  1. 1. Il vreti pe Marlboro inapoi????

    • DA
      24
    • NU
      24


Postări Recomandate

Desi s-a cerut in repetate randuri o explicatie la banul lui Marlboro, nu am primit-o (noi, forumistii).

De cate ori a solicitat un drept la replica i s-au sters mesajele....de ce oare? :o:

 

O sa va supun atentiei un chestionar....sper ca raspunsurile sa va dea de gandit si mai sper sa nu fie sters :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"Without deviation from the norm, progress is not possible." ...Frank Zappa

 

 

Eu zic ca nu ar fi rau sa il readucem pe cel care a "imbogatit" universul roportal o buna perioada de timp.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E doar ciudat ca orice posibilitate de a replica la acuzele ce i se aduc e sistematic si sistemic negata;

de ce ?

 

"Without deviation from the norm, progress is not possible." ...Frank Zappa

Eu zic ca nu ar fi rau sa il readucem pe cel care a "imbogatit" universul roportal o buna perioada de timp.

mdea, asta era pe vremuri motto-ul lui oo7 :o:

shaken not stirren :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E frustrant ce se intampla. Malboro nu injura deloc. Daca cineva nu poate face fata unei discutii cu Malboro, atunci sa se abtina, dar nu sa-l baneze. Din cate stiu eu nu a incalcat nici o regula roportal.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate pt ca spunea lucrurilor pe nume prea delicat (fara a ofensa) si tocmai asta deranja :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Desi s-a cerut in repetate randuri o explicatie la banul lui Marlboro, nu am primit-o (noi, forumistii).

De cate ori a solicitat un drept la replica i s-au sters mesajele....de ce oare? :o:

O sa va supun atentiei un chestionar....sper ca raspunsurile sa va dea de gandit si mai sper sa nu fie sters :o:

Eu zic sa facem un sindicat. Si daca avem sindicat, putem face greva. Stabilim, de exemplu, sa nu mai postam nimic pe roportal, prima data timp de 7 zile. In astea 7 zile, postam numai pe acest topic, we want Marlboro back. Cred ca putem gasi 20-30 de membri care sa participe la greva, dintre cei care dau culoare forumului. Cum suna? Mie mi se pare realizabil.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Haralde...ma surprinzi :o:

E f buna ideea ta :o: ....o sa gasim mult mai mult de 20 membrii :o: ...dar s-ar putea ca o data cu revenirea lui sa-ti pierzi ratingul :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poate pt ca spunea lucrurilor pe nume prea delicat (fara a ofensa) si tocmai asta deranja :o:

Poate ca nu e bine sa spui lucrurilor pe nume prea delicat. Poate e mai bine genul "neam-prost", asa ... ca mine. Folosim drept simbol al grevei, deviza "we want Marlboro back" la inceputul si sfarsitul oricarui mesaj? Sa vezi cum o sa arate roportal-ul, cu ultimele mesaje vechi de o saptamana, pe toate topic-urile, in afara de ăsta :o:

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu zic sa facem un sindicat. Si daca avem sindicat, putem face greva. Stabilim, de exemplu, sa nu mai postam nimic pe roportal, prima data timp de 7 zile. In astea 7 zile, postam numai pe acest topic, we want Marlboro back. Cred ca putem gasi 20-30 de membri care sa participe la greva, dintre cei care dau culoare forumului. Cum suna? Mie mi se pare realizabil.

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×