Sari la conținut
Forum Roportal
Blues

Lungu-i, Tuamne!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

bine ca ai si ca are ce sa creasca!

 

eu abia mai reusesc sa-mi acopar gaurile, cred ca anul asta incep fulltime cu perucile. i'm so pissed off!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta am observat si eu ca mereu pe partea stanga am mai mult par si nu ma intelege coafeza desi e secuia din satul vecin.   Din toti care m-au coafat, mereu barbatii au fost mai buni in meserie decat femeile, pacat ca au murit toti si greu ma imprietenesc cu altu.   Cea mai mare problema in viata mea la fel este parul ca mereu trebuie sa telefonez ca altfel nu ma poate primi si la 3 dupa amiaza inchide ... ca-si ia copilul de la scoala privata si nu mai revine la lucru.

Pe timp de iarna imi place sa am par lung, dar pe canicula e imposibil, la fel am observat ca in lunile de iarna imi creste mai repede parul decat vara dar in orice sezon fara permanent nu-mi sta nicicum parul slab si drept, nu permanent de afro, doar ondulat. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca il las cum vrea el nu mai ies afara din casa :lol:

 

Poza peste putin timp, sa reusesc intai o freza cat de cat normala.

Habar nu aveam ca parul meu are tendinte de ondulare, ultima data cand l-am avut lung parea lins de vaca. Zilele trecute m-a prins ploaia si se facuse cret de ziceai ca-i pus pe moate. Daca nu ar fi atat de enervant cred ca mi-ar placea sa-l am lung. :lol:

Mai cunosc cazuri: primul meu gagic si nase-mea. Ani la rand mi-am dorit sa am parul cret, esti norocoasa. Eu astept poza. :)

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu iti dau niciunn sfat, dar iti zic cum as proceda daca as fi femeie.

M-as duce la un salon care dotat cu programe pc pentru tunsori. Aia te trag in poza, apoi in functie de lungimea parului, iti arata toate modelele de tunsori pe care sunt capabili sa le execute.

Ai avantajul sa stii dinainte cum vei arata si daca-ti va placea.

 

Mda, nu e o idee buna, faci cum vrei.   ;)

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

waw! Cred ca iti sta foarte bine asa! Vreau poze, video, vizita... nu conteaza ce, dar vreau sa vad! :lol:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×