Sari la conținut
Forum Roportal
kestor112

Inchiriere masina in Bucuresti 10 zile

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Va salut,

 

Undeva pe la mijlocul saptamanii viitoare o sa am drum din Bucuresti... problema e ca vreau sa inchiriez o masina, principalul factor fiind pretul cat mai redus. Dispun de ~35 euro/zi, perioada de inchirierie fiind de 10 zile. 

 

Ma intereseaza totusi ceva mai din gama premium, am multe intalniri si nu as vrea totusi sa apar intr un logan sau intr-un ford. Problema e ca m-au speriat niste prieteni, care au avut niste experiente negative cu ceva firme de inchireiri auto din Bucuresti. Le au fost imputate niste zgarieturi micute si au pierdut o parte din garantie.

 

M-ar interesa ceva chiar fara garantie, sau seriozitate maxima, fara clauze si taxe ascunse care sa ma faca sa platesc dupa ca un prost. 

 

M-as axa pe un BMW daca ar fi in pretul acesta.

 

Detaliile, sugestiile si experienta voastra e bine venita, astept pareri.

 

Multumesc,

Adi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu exista costuri ascunse in contract. Plus ca vezi masina cand o iei si poti semnala in fisa ei fiecare zgarietura. 

Nu poti inchiria fara a depune o garantie. Aduci masina asa cum ai luat`o, nu`ti opreste nimeni banii. Are ceva zgarieturi in plus, platesti reparatia. Este simplu si corect. Mi s-a intamplat si si. 

 

Nu poti inchiria un BMW cu 35 E/zi, sa fim seriosi. Incearca sa o impresionezi altfel. :) 

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cu costul zgarieturilor de reparat nu sint de acord ... chiar daca l-ai facut praf, se cumpara si asigurare 100% in momentul inchirierii ... sper sa n-am nevoie sa inchiriez de acolo nimic.   

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu exista costuri ascunse in contract. Plus ca vezi masina cand o iei si poti semnala in fisa ei fiecare zgarietura. 

Nu poti inchiria fara a depune o garantie. Aduci masina asa cum ai luat`o, nu`ti opreste nimeni banii. Are ceva zgarieturi in plus, platesti reparatia. Este simplu si corect. Mi s-a intamplat si si. 

 

Nu poti inchiria un BMW cu 35 E/zi, sa fim seriosi. Incearca sa o impresionezi altfel. :)

 

 

Se pare ca s a amanat plecarea mea, dar totusi am gasit[ EDIT]site de inchirieri auto in Bucuresti care inchiriaza bmw seria 3 de la 30 euro/zi. A lucrat cineva cu ei? e tentanta oferta lor.

Editat de Davi_
Reclama

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×