Sari la conținut
Forum Roportal
Davi_

Nu mai fugiți după femei puternice, că nu știți cu ce se mănâncă!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

16 hours ago, Robespierre said:

Lasa ca nici sexu' nu-i asa mare lucru. Masturbare si gata, ieftin si sanatos.

De fapt asa gandesc eu, insa majoritatea nu gandesc asa si cam peste tot unde era subiectu mereu ziceam "mana n-are ?". Si asta valabil ptr disperatii dupa sex mai ales, care ar vinde-o si pe ma-sa ptr asta, deci ai dreptate, nu era vb de mine, eu eram obiectiv. Eu nu ma incurc cu una doar ptr asta, am mana, rezolv si gataaa. Daca faceam rel faceam cu una cu care sa am multe alte calitati in comun, dar asa, nu se merita. Plus ca masturbarea practicata duce si la un nivel de selectivitate mai mare, deci ajuta pe acel om, nu sa fie cersetor.

Editat de Mosotti
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum sa compari sexul cu laba? :eek:

Daca iti storci un cos, nu e tot aia cu o sedinta de spa. Daca te uiti pe street view, nu e ca si cum ai merge in concediu, samd.

Unde ajungi cu increderea de sine, daca "rezolvi" singur? Nici eu nu-s dependent de sex, dar sunt valabil, iar nevoia exista. Deci sunt totusi dependent :lol2:

De acord ca nu trebuie sa fugim dupa bipede mediocre pentru nevoile fizice, dar nici sa promovam "alternativa".

Deci... Cum era cu femeile puternice? Vin singure sau...? :resent:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate intr-o localitate mica unde toti cunosc aproape pe toti, dar in America e imposibil asa ceva si de imaginat.    Nici computerul nu ajuta mult din cate am auzit de la cei care cauta partneri.   Toti vor sa se cunoasca in persoana nu On-line!!!   Prefera de gatit cina acasa impreuna la inceput, pana-si dau seama de obiceiurile celuilalt, cica-i Candlelight Diner.   

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

În localitățile mici nu prea sunt femei puternice și nemăritate:sorry:

Nu mai știu care e moda îndrăgostiților sinceri pe aici, dar e plin de tute sărace, care se aruncă pe prostuți submisivi și cu bani :pardon:

Văd tot mai puține relații cu parteneri egali, cel puțin în orășel. 

  • Downvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da" alea măritate de au? Glumesc. :derisive:

Moto, mi se pare ca ești prea concentrat pe însurătoare. Dacă nu vei experimenta destul înainte de altar, oricum o vei face după. Cu alte costuri. 

Treaba ta. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 14 minute, Rodica` a spus:

Da" alea măritate de au? Glumesc. :derisive:

Moto, mi se pare ca ești prea concentrat pe însurătoare. Dacă nu vei experimenta destul înainte de altar, oricum o vei face după. Cu alte costuri. 

Treaba ta. 

Nu sunt de ăla cu însurătoarea :o:

E cale lungă până acolo, vreau doar să mă mai suport cu vreuna. Dar nici pentru asta nu bat din picioare, încă sunt tânăr. 

Dacă voiam însurătoare, aveam pe cine lăsa gravidă. Observ că e metodă încă în practică :laugh:

Dar eu vreau rarități de alea ca în filme, cu înțelegere și sentimente predominant pozitive. 

  • Downvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 22 minute, Motorină a spus:

 

Dar eu vreau rarități de alea ca în filme, cu înțelegere și sentimente predominant pozitive. 

:notworthy:

Sa nu uiți de iarba care trebuie tăiată, curtea îngrijită și mâțele iubite. Restul e cancan. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 oră în urmă, Motorină a spus:

Dar eu vreau rarități de alea ca în filme, cu înțelegere și sentimente predominant pozitive. 

Scrie pe garajul tau Hollywood, poate se vor interesa de tine acele femei pe care le cauti dar nu le gasesti desi sint in fata ta, dar nu le vezi ca sint sărace!!!

Defapt vanezi avere, ca altadata, ca sa fi la egalitate cu ea, sentimentele se numara paralel cu banii ... un sarut = 1 trandafir, ...  ti-as lua toate stelele de pe cer daca m-ai iubi, etc. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×