Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

mai am putin poate ajung de 1 mai :nea:

 

inca o gluma proasta...in poiana rotunda.

 

 

nu e gluma proasta aia chiar fac ritualuri acolo nu e prima data cand vedem asa ceva

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, am fost ieri din nou si am avut un gust amar. ATV-urile si motocicletele duduie prin padure, manele date la maxim si focuri stinse aparent. Gunoaiele, ramin ca o amprenta dupa majoritatea vizitatorilor. Poate sint semne care imi scapa intelegerii ,pentru extraterestri. Nu de alta ,dar sa vada probabil cit de dezvoltata este civilizatia noastra.

 

La ce te astepti daca mergi in weekend pe vreme buna? E o padure de la periferia unui oras mare, la fel e peste tot la noi. In Baciu e fain de mers in afara sezonului cald sau in timpul saptamanii (desi vara sunt si atunci pusti din zona). E o padure destul de mica, la urma urmei, daca vrei mai multa liniste du-te in Trascau :nea:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La ce te astepti daca mergi in weekend pe vreme buna? E o padure de la periferia unui oras mare, la fel e peste tot la noi.

Asa e. Mi-e si frica sa ma gandesc cum a fost in Faget... :nea:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

PASTE FERICIT ! Va doresc tot ce este mai bun in lume.

Pentru 3 zile, lasati orgolile si incercati sa fiti mai buni, mai toleranti. Dupa aceea daca nu ati ivatat sau inteles nimic, luati-o de la inceput.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce s-a intamplat? Din aprilie nimic? :jester: Am revenit dupa cateva luni. M-am mutat in sfarsit in casa, nu am avut net etc. Am crezut ca o sa gasesc o gramada de informatii noi. Am fost in Padurea Baciu vara asta. Cred ca nu am nimerit bine ziua pentru ca, nu am reusit sa prind nimic interesant. Dar nu ma dau batut, deocamdata :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am fost in padurea hoia - baciu....in afara de o zona cu copaci crescuti in forma de spirala ,si unde nu se auzeau nici pasarile si nici insectele....in rest nu am observat nimic ciudat sau paranormal......:cry: voi ati observat ceva dubios pe acolo? :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nimic paranormal...doar normal.acum o saptamana am fost...am hoinarit vreo 4 ore...de admirat totusi curatenia..poate s a speriat domnu extraterestru de atv-uri

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hai mai nimeni nu a facut vre-o poza scary in padurea Baciu? :flowers: nici una din pozele postate n ma-u speriat :)

 

nu sunt "scary",dar cred ca merita sa vizionati:

http://www.youtube.com/user/videoprod2003#p/u/1/ZAeuECdXyrA partea I

http://www.youtube.com/user/videoprod2003#p/u/0/PyJIheXnmhw partea a II-a

Editat de Videoprod

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×