Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

As vrea sa merg si eu intr-o zi in faimoasa padure Baciu de langa Cluj. Nu e cam riscant sa merg acolo? E adevarat ca exista acolo o realitate paralela? A fost vreodata cineva acolo?

Am fost de multe ori. Era una din zonele mele preferate de plimbare, alergare dar si de reculegere. Se vorbeste mult despre zona aceea. Am fost si noaptea. Nu am patit nu stiu ce fenomene, iar in noaptea de Sinziene am fost acolo echipat cu tot felul de aparate, am gasit o droaie de cautatori de...paranormal, unii chiar din Bucuresti, tot din Bucuresti erau si niste tipi care n-au dormit deloc, din tren direct in padure si de acolo-inapoi!!! Singura chestie mai ciudata care am patit-o am postat-o la inceputul topicului " povesti de groaza". N-a fost nu stiu ce, dar a fost interesant si mai ales real 100/100. Fotografii di Padurea Hoia-Baciu gasiti in galeria mea de poze.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am fost de multe ori. Era una din zonele mele preferate de plimbare, alergare dar si de reculegere. Se vorbeste mult despre zona aceea. Am fost si noaptea. Nu am patit nu stiu ce fenomene, iar in noaptea de Sinziene am fost acolo echipat cu tot felul de aparate, am gasit o droaie de cautatori de...paranormal, unii chiar din Bucuresti, tot din Bucuresti erau si niste tipi care n-au dormit deloc, din tren direct in padure si de acolo-inapoi!!! Singura chestie mai ciudata care am patit-o am postat-o la inceputul topicului " povesti de groaza". N-a fost nu stiu ce, dar a fost interesant si mai ales real 100/100. Fotografii di Padurea Hoia-Baciu gasiti in galeria mea de poze.

 

 

ce pagina?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce pagina?

ia vezi daca merge... http://www.roportal.ro/discutii/ftopic3019.html

padurile toate sint "Baciu". Efectul de lumina dar si cel unde se topeste zapada...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:cheer: Foaret tare, eu nu stiam, dar asta este una din miile de locuri unde apar OZNuri, si se intampla ciudatenii!

Nu suntem singuuuuri, cineva ne vede

:cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×