Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

credeam ca is singura care nu vede nimic...am doar 17 ani da ii de ajuns ca stau in padurea baciu de 14 ani...nu am vazut nici fantome,nici OZN-uri...nush exact desprece locuri se vb ca ar fi arse dar exista un loc pe o portiune destul de intinsa langa lac in care nu creste iarba pt ca o fost pus azot...am vazut si poze in care mai apare cnv langa ,dar alea se pot modifica...din cate poze am facut eu la nici una nu se vedea nimk

Si eu am fost odata intr-o seara, si am vazut doar o vaca inteligenta intorcandu-se din sat spre turma din pasune, prin drumul forestier.

 

In fantome si ozn-uri nu cred. Lumini pot fi reflectate si de atmosfera mai ciudat, in conditii mai rare.

 

Aveai aparat digital, sau ai fost vreodata noaptea prin baciu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oameni buni, ce va tot complicati viata ? Extraterestri, fantome, lucruri ciudate citite prin ziare, fiindca nu mai au aia subiect.

Daca tot nu vedeti si nu simtiti nimic, nu va mai bateti capul. Mincati mici, beti bere, fiti fericiti pe acolo.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si eu am fost odata intr-o seara, si am vazut doar o vaca inteligenta intorcandu-se din sat spre turma din pasune, prin drumul forestier.

 

Vezi, ca nu stii, copile cu unghii moi! 8) .....nu poti decodifica ce ai vazut , de fapt?! ;) .... Te lamuresc io. Asadar:

1.Badea Gheo duce vaca la pascut in padurea Baciu.

2.Vaca paste zi-lumina printre vortexuri spatio-temporale si perimetre energo-informationale, capatand abilitati de orientare autonoma in spatiu si ajungere la destinatie fara badea Gheo cu nuiaua la coada ei pe post de GPS cu patru comenzi vocale( "Haaais", "Ceaaa", "Pastele matii cu vaca matii" si "Nooo, boala!") deci da, ai vazut o vaca inteligenta! sper ca te-a salutat.

3. Mai mult de atat: Tzatzei Leana, nevestei lui badeaGheo, i se duce vestea ca ghiceste viitorul de nu se poate in cafea cu lapte de la vaca, ce contine energii si informatii, primite prin channeling de catre vaca printr-o deschizatura a portalului din padurea Baciu.

Laptele se vinde, ghicitul merge, badea Gheo are bani de "Saniuta", toata lumea e multumita!

Se numeste agroturism paranormal! .....si e de viitor :doh: :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Oameni buni, ce va tot complicati viata ? Extraterestri, fantome, lucruri ciudate citite prin ziare, fiindca nu mai au aia subiect.

Daca tot nu vedeti si nu simtiti nimic, nu va mai bateti capul. Mincati mici, beti bere, fiti fericiti pe acolo.

Vezi tu, micii si berea sint pe munca, uneori munca dracului.

Pe cind vorbitul, chiar si pe subiecte serioase este gratis, si chir dezvolta telectu'. 8) :roll: La cine e sa-i dezvolte. :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tot Clujul merge la iarba verde acolo. Si Se fac mici buni. :)

 

Sa nu uitam ca acel ozn a fost in 1968.

 

Din cauza ozeneului se fac micii asa de buni. E vorba de niste campuri plasmatice care ajuta sa se rumeneasca si sa se patrunda micii mai bine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu le-a spus nimeni,la fantomite si la ozeneuri:"hai,mai,pe la casele voastre!"

Editat de bannery

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Haideti sa fim seriosi, chestiile esoterice sunt pentru botanisti, iar cei care au vazut nu stiu ce acolo sunt niste mincinosi...Am citit primele pagini, ochisori prin padure, sfere prietenoase taietoare de iarba, maraituri langa cort, etc. Sunt socat ca lumea inca crede ca basmele se pot intampla, fiti seriosi oameni buni...Si vorbind de ozn-uri, sa presupunem pentru un moment ca suntem siguri 100% ca exista, credeti ca le vedeti acolo oricand mergeti ? Le vedeti cand vor "omuletii verzi" sa le vedeti, sa nu credeti nici macar pentru o fractiune de secunda ca sunteti mai destepti ca ei...Imediat aud povesti ca au fost padurarii sa taie un copac ciudat din acea padure si au fost trazniti...Oare de ce nu au filmat acele perechi de ochi care se plimbau prin padure si acele sfere, norisorii misteriosi, si ce mama naibii au mai vazut ei pe acolo ? Prin chestia aia aveau ceva sanse sa se imbogateasca si li se deschideau multe usi...Va spun eu de ce, pentru ca sunt simple povesti mincinoase inventate de niste josnici mincinosi, de aia...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×