Sari la conținut
Forum Roportal
The Unknown

Ţinute şi accesorii în culorile anului

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Iman-Got-Caged-Sandals-Coordinate-Graphi

 

Regina Rania si Princesa Iman Abdullah din Iordania ... voiam sa accentuez maneca rochiei, este ultimul racnet in moda se poarta deja in tot Hollywood, penru Arizona insa este calduroasa maneca lunga, pe langa ca ne aparam de tantarul Zika, insecta deja infecteaza in Utah.


Manseta prea lunga se poarta ... parca-s capatate toate alea, nu-mi place deloc.   Inainte am vazut la TV pe Mama Kardashian gatea, Guacamole, asa cu degetele abia se vedeau din manseta, avea noroc ca era preparat totul, ea decat punea una peste alte si-l decora in castronul de sticla.    

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

http://www.leparisien.fr/laparisienne/beaute/en-images-rouges-a-levres-les-tubes-de-l-ete-24-06-2016-5910381.php

 

24 juin 2016

 

"Pour celles qui voudraient allier soin et rêverie, ces rouge à lèvres fantaisie sont en pré-vente, 27 €, sur le site de la marque chinoise Kailijumei, très novatrice et déjà victime de son succès. A moins d'opter pour d'autres modèles en édition limitée immédiatement disponibles. Sur le site de vente en ligne Ali Express, les jolis sticks sont à 5 €, mais il faut compter quarante-huit jours avant d'être livré."

 

Nu cred ca se mai poate comanda, firma chineza a fost vicitma succesului cu inovarea asta.  S-au vandut inainte sa-si dea seama, cu 5 Euro bucata.  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

7.jpg

 

 

Colorile preferate anului 2017


Culorile mele preferate, va fi greu de gasit ceva la moda daca trenul marfar din China a parcat in Gara Londra!!!


ac8be1f2f60f574b855db0014d4e687a-1473599 2057a1f6c3e82cdd536af0dfebfd3d97-1473602


Sint culori din toamna 2016 dar mie-mi plac si nu ma satur un sezon scurt de purtat ceva ce-mi place.  Manichiura este cel mai usor de obtinut si o pisica  :haha:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×