Sari la conținut
Forum Roportal
The Unknown

Ţinute şi accesorii în culorile anului

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Toate fetele din parada aratau ca drogate, n-am idee de ce le-a machiat asa urit si cu haine din astea extra-terestre, chiar ca nu par a fi cu picioarele pe pamant.   De Halloween se va purta acest model de foarte multe  femei tinere si la concertele gotice. 


saint_laurent_pfw.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Desi s-a prelucrat deja acest fapt pe plan international ca este interzis de afisat scheletoane, in anumite tari tot se practica, aici parca se inchide firma si se judeca pentru maltratare umana.    Cand eram foarte tanara eram si eu ultra slaba, aveam vreo 37 kg la 18 ani dar sint si mica de statura si nu se vede ca la astea inalte degete de ET si ochi de balene lateral pe cap aproape.   Am rabdat foame e clar ca altfel nu se intampla asa o sculptura de corp, dar voiam sa fiu atractiva si am fost in sens negativ ca nimeni nu se apropia prea de mine sa nu se sparga bibeloul, glumeau unii.   La mare era ceva de vazut pe mine, oase de bazin si de gat numai,  am ajuns in spital de insolatie pe vreme innourata si doctorul mi-a spus sa nu ma mai joc ca e periculos.  

M-a intrebat daca stiu sa mananc ... si ce mananc de obicei, atunci fetele slabe deloc nu erau la moda.  Dolofanele erau pe topul listei cu bujori in obrajori ...


http://www.ysl.com/corporate/us/saint-laurent-collections/

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

5822131_000-aq8gy-14cac101918-original.j

 

Ryan Gosling reprezinta moda masculina la Cannes insa poza este cam aiurea luat, cu cineva in spate care dubleaza urechea ... nici ca am mai vazut asa ceva!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×