Sari la conținut
Forum Roportal
enimus

Friends with benefits?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

 

... faceti sex aproape regulat si totusi cand sunteti in public nu lasati sa se inteleaga nimic din toate acestea,

 

Asta nu-i altceva decat o relatie ascunsa dar nu stiu de cine!!!   care-i beneficiul???   Parca lumea nu-si da seama ca cei doi au ceva unu cu altul???

 

De ce ar accepta cineva asa ceva, chiar paduchi sa aibe sau sa-i lipseasca o doaga, nu se poate ascunde sau masca o relatie!!!

 

Asa o porcarie nu s-a mai inventat, sexualitatea femeii functioneaza altefel, daca accepta sa se culce cu unu, nu vrea sa fie rejectata doar de nebuneala lui sa nu afle nimeni si sa jucam teatru ca nici nu ne cunoastem decat din vedere si ne salutam ca si cu toti din comunitate.

 

Nu pe baza asta se misca o femeie, idiot e cine a scris cele de mai sus, ar vrea el asa ceva dar va primi o bataie mare pe care-l merita!!!

 

La un party unde tot satul e invitat, un tip aratos se ia de femeia care n-are nimic cu nimeni din sat, doar saluta politicos trecatorii si e saltata si dusa ... cum se simte ticalosul ... sa intervina sau nu???  

 

De ce s-ar ascunde el ca-i capabil de o femeie???   precis se gandeste la iesit din dulap ca e gay sau alt-sexual. 

 

Uite unde se ajunge cu beneficiile realtiilor ,,, gelosul taie pe viitorul, pe ea dar se si autodistruge ... 3 studenti mor gratuit!!!

 

The Latest NEWS: Ex-boyfriend kills 2 NY students, then himself

 

GENESEO, N.Y. (AP) — The latest in the deaths of three young people at a home near a college campus in New York (all times local):

2:50 p.m.

Police say a 24-year-old man distraught over a recent break up stabbed to death his ex-girlfriend and another college student in her off-campus bedroom, then killed himself.

Police on Monday said Colin Kingston entered the apartment of 21-year-old Kelsey Annese before 6 a.m. Sunday near the State University of New York at Geneseo. Kingston found her with another student, 24-year-old Matthew Hutchinson, of Vancouver, British Columbia.

Police say Kingston killed them both with a large knife. Investigators say the former Geneseo student called his father before turning the knife on himself.

Kingston's father called police and officers found the bodies.

Annese played basketball for Geneseo. Hutchinson played hockey for the college.

 

yahoo.com/news

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

   Friends with benefits?  :)))) Cea mai mare aberatie pentru cele mai multe femei... La barbati nu ma pronunt!!

 

 Ziua, un gen de amici - ne salutam cand ne vedem pe strada;  iar noaptea, un fel de amanti. Daca amandoi suntem disponibili, ne-o tragem in draci ca la asta sigur ne potrivim. Mai departe, nu ma pasioneaza( mi-e teama/ mi-e lene/ mi-e comod/ ce va zice lumea?!/ )  .. Sa fim, fiecare-i cu a mamei ! Ne vedem de viata, nu ne stie nimeni si te regulez doar cand am chef si n-am cu cine. Sentimentele nu intra-n ecuatie, suntem robotii perfecti si ne comportam ca atare. Saaaau cea de acasa nu e pe placul meu dar a celorlalti - da. ;)

 

Si se pot construi multe scenarii pe tema asta. Miezul ideii - nu vreau sa ma doara capul ci doar sa ma simt bine cand vor anumite grupe de muschi.

Editat de Mystep

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-am idee cum se poate scoate sentimentele din ecuatia asta??? doar daca femeia este din alta planeta sau din material artificial ... iar cand tu ai chef de regulat are si ea sau o programezi??? ... :haha:  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

   Friends with benefits?  :)))) Cea mai mare aberatie pentru cele mai multe femei...

 

 

si cand te gandesti ca 95 % din intiatori acestor relatii sunt...femeile.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-am idee cum se poate scoate sentimentele din ecuatia asta??? doar daca femeia este din alta planeta sau din material artificial ... iar cand tu ai chef de regulat are si ea sau o programezi??? ... :haha:  

=))))))) :)))

 

 sentimentele lui sunt atat de puternice incat abia asteapta de la ea niste beneficii sporadice acrobatice  :))))

 

iar ea incantata de propunerea amicului respectuos ..abia astept sa beneficieze de anumiti muschi pusi la dispozitie din prea multa dragoste ... :)))

 

 

Unknown...iubire de sex...si punct.... omul are chef de sex si atat. Iubirea la el e dusa pe apa sambetei.. sau nici n-a auzit de termenul asta vreodata, de trait ...nu mai vorbesc.

E buna tipa si ar repeta experienta saptamanal dar mai mult nimic.

 

il doare-n cot de sentimentele ei, de ce gandeste, doreste, daca o raneste afectiv...

 

Vede doar pozitiile din kamasutra si atat. ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si cand te gandesti ca 95 % din intiatori acestor relatii sunt...femeile.

Alea-s femei deja cuplate care-si inseala partenerul.

 

Aici vad ca oamenii discuta pe seama celor fara partener/e, care ar vrea (sau nu) sa stabileasca o relatie de acest gen.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alea-s femei deja cuplate care-si inseala partenerul.

 

Aici vad ca oamenii discuta pe seama celor fara partener/e, care ar vrea (sau nu) sa stabileasca o relatie de acest gen.

 

 

Corect, 5 o'clock !! Vorbim despre femei singure..iar eminus vrea cazuri concrete... eu sunt un caz nereusit :)))... am zis pas!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vede doar pozitiile din kamasutra si atat. ;)

 

Am citit pozele ... credeam ca rasfoieste ABCedarul dar practic el are ganduri sadice!!! 

Si iar la noi vreo doua crime din astea in NEWS cu barbati necunoscuti fete tinere gasite moarte ... cred ca tot relatii secrete cauta careva din ei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu trec prin situatia FWB de multi ani. Mi-am inselat trei parteneri pentru a nu-l pierde pe singurul baiat pe care l-am iubit din copilarie, primul meu iubit, de fapt. Am acceptat sa fim FWB. Suntem prieteni buni, n-am pierdut legatura niciodata in 12 ani, iar cand avem pofta unul de altul, pur si simplu ne vedem si petrecem o zi,doua,impreuna sau poate chiar o ora,doua, depinde de loc. Daca nu sunt sentimente implicate si relatia de FWB e asumata din ambele parti, e ok. Daca unul din ei incepe sa se ataseze emotional, cum sunt eu, in situatia asta, e nasol. Pentru ca eu imi doresc sa ma impac cu el si sa avem ceva serios. Din partea lui n-am cum sa zic la fel...It`s weird...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×