Sari la conținut
Forum Roportal
Davi_

Topic pt multumiri speciale. Merg si nemultumirile. :))))

Postări Recomandate

Daca mesajul imi este adresat:  Finnian, despre ce incredere vorbesti? 

 

Pt ca ne-am contrazis pe topicul celalalt, ma simt vizata si nu inteleg de ce. Stiind ca tu esti un om direct, astept sa imi raspunzi sincer. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca mesajul imi este adresat:  Finnian, despre ce incredere vorbesti? 

 

Pt ca ne-am contrazis pe topicul celalalt, ma simt vizata si nu inteleg de ce. Stiind ca tu esti un om direct, astept sa imi raspunzi sincer. 

 

Scuze. Inca odata. 

 

Circula niste vulturasi pe forum. Uneori am tendinta sa generalizez, sau sa adopt o atitudine hiper-vigillenta vis-a-vis de oricine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ok. 

 

 

Pt ca aici merg si nemultumirile, sa le zic :D:

Tin sa nu-i multumesc lui Finnian ( imi place mai mult nickul asta), pt ca m-a facut sa par una care nu ii pasa de nimeni, care se bucura de necazurile altora. Si nu numai pe mine, dar io vorbesc in numele meu acu`.  Pt "blesteme" nu m-am suparat, ca il am pe farel care farmeca tot si mi-a facut niste d-alea de protectie. Asa ca, oricat mi-ai dori sa ma institutiile prin toate gaurile, tin sa te anunt ca le-am cam f**t eu pe ele.  :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ok. 

 

 

Pt ca aici merg si nemultumirile, sa le zic :D:

Tin sa nu-i multumesc lui Finnian ( imi place mai mult nickul asta), pt ca m-a facut sa par una care nu ii pasa de nimeni, care se bucura de necazurile altora. Si nu numai pe mine, dar io vorbesc in numele meu acu`.  Pt "blesteme" nu m-am suparat, ca il am pe farel care farmeca tot si mi-a facut niste d-alea de protectie. Asa ca, oricat mi-ai dori sa ma institutiile prin toate gaurile, tin sa te anunt ca le-am cam f**t eu pe ele.  :D

Nu doresc vreun rau nimanui. Dimpotriva. Oricand am avut ocazia sa fac rau, am facut 2-3 pasi inapoi si m-am gandit daca problema era intr-adevar suficient de serioasa. Niciodata nu a fost. Ceea ce e bine. Daca te enervezi din tampenii, inseamna ca nu ai probleme mai importante.

 

In realitate stiu ca voi, Blues si Davi_, nu sunteti genul care se bucura de nefericirea altora. Si asta nu pentru ca ling cizme si tocuri. Niciodata  nu am lins. Va stiu de 7 ani. Imi pareti oameni de treaba.

 

Dar m-am enervat la modul general. 

 

Blestemele nu imi stau in fire, in primul rand pentru ca sunt lipsite de tact. Ce ii doresti altuia se va intoarce impotriva ta. Intotdeuna. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ok. 

 

 

Pt ca aici merg si nemultumirile, sa le zic :D:

Tin sa nu-i multumesc lui Finnian ( imi place mai mult nickul asta), pt ca m-a facut sa par una care nu ii pasa de nimeni,

... careia nu ii pasa de nimeni.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Dar stiu ca nu doresti raul cuiva, chiar stiu asta. Stiu si ca nu esti de felul tau un om rau. Ba... din contra as spune. Nici nu se pune problema de lins tocuri, din partea nimanui.

Glumeam cu blestemele :)

Oricum, bine ca ne-am lamurit. 

 

 

Acu` astept sa imi multumeasca Blues, pt ca nu o las sa faca crima :lol:

... careia nu ii pasa de nimeni.

 

Corect. Multumesc.  :drinks:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×