Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Liviu, este cam agresiv. Vrei in abstinenta virtuala ceva timp? 

 

Da, vreau. Aș scăpa de lipsa de haz a câtorva. Tot ești administrator, ia măsuri, exclude-mă! Și sub anonimat, tot cu prejudecăți, clișee și ipocrizie sunteți. Exclude-mă mai repede, nu vreau să vomit!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E normal să mă excite prostia și ipocrizia, chiar și lipsa de umor a celor de mai sus? Unul cu nume de paznic în Franța de acum două secole, iar unul cu nume de oră aproape de seară. Câtă diversitate!

 

Corect. Si eu m-as irita, daca as fi in locul tau ( bine ca nu-s, ma ajuta sa n-am erectii matinale ca la 14 anisori....ups!...am zis porcaria aia? !?).

 

De aia renunt. Ce sens are sa ma excite vorbele?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, vreau. Aș scăpa de lipsa de haz a câtorva. Tot ești administrator, ia măsuri, exclude-mă! Și sub anonimat, tot cu prejudecăți, clișee și ipocrizie sunteți. Exclude-mă mai repede, nu vreau să vomit!

Ce dragut...ia 24 de ore si un Emetiral.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:)))

Deci, da?!?

 

Ca initiatorul, dupa atat sex virtual (hardcore-oral, pesemne), vad ca a fost nevoit sa faca o terapie de 24h cu antiemetice.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am fost trimis pe Lună cu bilet low-cost. Inițiator nu mă pot numi, nu-s Bivolaru. Sunt prea comod pentru hardcore, dar oral vreau să-mi facă diavolițele. Deja mă simt Dumnezeu pe roți!

Deci, da?!?

 

Ca initiatorul, dupa atat sex virtual (hardcore-oral, pesemne), vad ca a fost nevoit sa faca o terapie de 24h cu antiemetice.

 

Terapia cu antivomitive a fost utilă.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am fost trimis pe Lună cu bilet low-cost. Inițiator nu mă pot numi, nu-s Bivolaru. Sunt prea comod pentru hardcore, dar oral vreau să-mi facă diavolițele. Deja mă simt Dumnezeu pe roți!

 

 

Terapia cu antivomitive a fost utilă.

Bravo ! 

 

Sa "cresti (si mai) mare" !

Editat de 5 o'clock

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×