Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am un necaz mare și nu prea spun. Sin căsătorit dar nu prea merge la mine pe plan sexual. Zic așa pe direct. Nu mă pot controla și la mine actul sexual durează 5 minute. Cine mă poate ajuta cu sfaturi Cum sa prelungesc actul sexuale? Am încercat și cu chestii ca medicamente dar nu merge.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am un necaz mare și nu prea spun. Sin căsătorit dar nu prea merge la mine pe plan sexual. Zic așa pe direct. Nu mă pot controla și la mine actul sexual durează 5 minute. Cine mă poate ajuta cu sfaturi Cum sa prelungesc actul sexuale? Am încercat și cu chestii ca medicamente dar nu merge.

 

Nu esti prea necajit. Cheer up!. Sa vezi ce deprimati, frustrati, misogini si agresivi  ( in real life) sunt aia la care actul sexual dureaza 40 - 50 sec. Trust me, exista.

 

Lasand cinismul la o parte, la tine in casa "canta gaina"? Sau te simti "inferior" partenerei tale?

Si asta este printre motivele, pentru care "nu poti fi barbat" prea mult timp, acolo unde doar tu poti demonstra masculinitate.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Discuta cu sotia.

Sau poate nu merge relatia??

Sau un psiholog, psihanalist, ar putea fi o solutie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

seXolog se mai cheama pe cel care se ocupa sa dea sfaturi sau doar sa intrebe intrebari de genu' pe bani multi.   

 

Cine a avut zestre mai multe sau care a fost motivul casatoriei inainte de iubire reciproca, sau altceva a promptat unirea voastra?  

 

Pentru tine este putin 5 minute, dar pentru ea cum pare acest timp in extaz???  mult-putin-satisfacator

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa-ti faca sotia un oral cu finalizare, dupa aia luati o pauza, faceti un dus, mancati un strugure si treci la atac. Un atac mai prelungit.

De ce sa manance un strugure?!

Sa fie alb, negru,  sau rosu?!

Editat de romania inedit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×