Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu credeam ca tine de a oferi si a primi placere. E clar ca am trait degeaba.

 

Acuma, fara misto, jocurile de dominatie pot tine loc de sentimente, intr-adevar, si cu cat esti mai traumatizat psihic, indiferent de sex, cu atat le vrei mai dure.

Subscriu.

Cred ca n-au fost violate, de aceea au fantezii pe tema violentei!!!   Practic, actul sexual este un viol, doar cu aprobarea partnerilor in conditii de contract, casatorie sau alta intelegere intre parti. 

M-ai facut sa rad, Olga, un ras amar, pt. ca eu chiar cred ca pt. multe femei actul sexual e tare neplacut.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu credeam ca tine de a oferi si a primi placere. E clar ca am trait degeaba.

 

Acuma, fara misto, jocurile de dominatie pot tine loc de sentimente, intr-adevar, si cu cat esti mai traumatizat psihic, indiferent de sex, cu atat le vrei mai dure.

Pai deznodământului este același. Placerea!

Fiecare ajunge la un anume nivel prin diferite tehnici mai variate sau inedite.

Ideea este că totul este consimțit și limitele stabilite de comun acord.

Tot ce contează este că fiecare să obțină ceea ce dorește.

 

Una e sa iti placa sexul dur, alta e sa ai fantezii cu violuri. Trebuie sa nu ai toti boii acasa sa iti doresti asa ceva, sa fii dereglat bine, parerea mea, altfel, nu imi explic cum ti-ar putea placea ceva ce altora le-a adus traume pe viata.

 

Nu au legătură, una este o fantezie sexuala și alta un act impus cu forta.

Poți rămâne traumatizata si daca te silește cineva sa mănânci vreo 50 de savarine. În timp ce, altuia ii ploua in gura și are asemenea fantezii gastronomice. Doar că el de poate opri când vede că sunt prea multe.

Editat de Two
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

M-ai facut sa rad, Olga, un ras amar, pt. ca eu chiar cred ca pt. multe femei actul sexual e tare neplacut.

 

Si eu cred la fel. Am cunoscut femei si am auzit de cazuri in care dupa ani si ani de sex cu acelasi partener sau cu mai multi nu avusesera un singur orgasm. Copii aveau, chiar mai multi. Nu stiu cat e vina lor, cat e vina barbatilor, cat este a traumelor, a educatiei gresite primite de fete. Si nu ma refer la orele de educatie sexuala din scoala.

Nu mai vorbesc despre legendele inspirate probabil de la Freud, cum ca femeile nu pot avea placere sexuala decat dupa 30 de ani. 

Nu au legătură, una este o fantezie sexuala și alta un act impus cu forta.

 

 

Lui x-ulescu ii place sa se uite la snuff-uri. Nu omoara si nu tortureaza oameni, doar ii place sa se uite la filme de-astea. Cat o fi de sanatos la cap x-ulescu?

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Lui x-ulescu ii place sa se uite la snuff-uri. Nu omoara si nu tortureaza oameni, doar ii place sa se uite la filme de-astea. Cat o fi de sanatos la cap x-ulescu?

:Crazy:

Pai așa, nimeni nu este întreg la minte. Toți avem un comportament deviant. :))

 

Eu sunt de acord cu Freud. :Tease: In sensul că nu trebuie interpretată afirmația lui la un mod absolut. La modul relativ, are dreptate.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

M-ai facut sa rad, Olga, un ras amar, pt. ca eu chiar cred ca pt. multe femei actul sexual e tare neplacut.

 

De aia ca sint cu cine nu vor sa fie in pat ... s-au maritat de interes sau ca erau deja gravide cu altu' ... motive sint cu miile!!!   

 

Da' intreaba-le daca in vis le-a placut??? ca raspunsul va fi una de surpriza. 

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De aia ca sint cu cine nu vor sa fie in pat ... s-au maritat de interes sau ca erau deja gravide cu altu' ... motive sint cu miile!!!   

 

Da' intreaba-le daca in vis le-a placut??? ca raspunsul va fi una de surpriza.

 

Adevărat.

Cat despre vis, nu cred că au asa ceva.

Pentru simplul fapt că nu știu ce înseamnă dragostea.

Ci doar sexul impus de bărbat și care este făcut forțat de imprejurari.

Altfel, actul sexual nu are cum sa creeze disconfort sau sentimente neplacute.

 

Când faci asta forțat, este cam cum ți-ar face doctorul un tușeu rectal.

 

Știi că ai nevoie, dar nu îți face plăcere așa ceva.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe femei il strica si pilulele anticonceptionale, devin reci ca gardienele din puscarie, fara sentimente, iar cu alcool si tigari sint mai rele decat glontul de vanat mistret.

De partea letala nu vreau sa vorbesc, nu al mistretului ci al femeilor.   Pagubele sint mari si se platesc in reducerea populatiei dar cu timpul la disparitia natiunii, dar nu-l recunosc. 

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E, vezi, de aia mai au nevoie din când în când de puțin spanking. :Crazy:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acu, nu stiu cum e la alta lume, dar este normal sa-i mai tragi o palma peste buci partenerei, cu conditia sa nu fie un act repetat si sa nu-l considere neplacut.

 

Uitai sa scriu ca nu trebuie sa fie nici prea des, ca devine ceva dureros.

Editat de romania inedit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×