Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Daca in mai mult de 11 ani ani nimeni nu s-a inghesuit sa le impartaseasca...


Parerea mea e ca femeia trebuie sa fie putin mai incalata pentru astfel de obiceiuri. Eu, unul, nu m-as incumeta sa practic spanking cu una de 40 de kg. Zic si eu cum mi se pare logic.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea e ca femeia trebuie sa fie putin mai incalata pentru astfel de obiceiuri. Eu, unul, nu m-as incumeta sa practic spanking cu una de 40 de kg. Zic si eu cum mi se pare logic.

 

Dac-ai stii cat este de banos acest business, ala care foloseste bici-ul e bine remunerat ca sint multi care au nevoie de o bataie buna!!! 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dac-ai stii cat este de banos acest business, ala care foloseste bici-ul e bine remunerat ca sint multi care au nevoie de o bataie buna!!! 

 

E o afacere?! :)))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Încă n-am încercat asta, am considerat că nu e incitant pentru o femeie să fie lovită cu palmele peste fese, cu biciul, cu un băț etc. Mi s-a părut prea banal și fără efect. Chiar le provoacă plăcere multor femei? Poate eu înțeleg prea puțin plăcerea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sau poate te pricepi prea puțin la femei. :)))

Și, da, le provoacă. Dar și asta este cu măsură. Nu dai in ea cum dai in boul de la jug.

Sunt niste fineturi și aici. Îți trebuie școală, nu așa.

 

Meditatii?! :Crazy:

 

Gratis, pentru doamne.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deh, ar trebui intrebat inainte. Sa nu dea tipul amator peste una care a fost amenintata cu violenta ani de-a randul.

Daca mi-ar propune unul... l-as baga in undeva. Verbal, fireste :) . Dar se pare ca exista femei care au fantezii cu genul autoritar. N-au inghitit suficient misoginism in viata reala, poate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:lol: Și tu acum!

Și asta este de mai multe feluri. Soft și hard.

 

Soft, si la momentul potrivit place tuturor femeilor. Contează doar contextul și momentul.

 

Oricat de ciudat ar părea, durerea poate duce la plăcere. În anumite limite, evident.

 

Si cu propusul, ce te faci daca îți place ? :Tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×