Jump to content
Forum Roportal
Ionela@78

Amanta sotului meu

Rate this topic

Recommended Posts

Buna... Dupa cum sugereaza si titlul o caut pe amanta sotului meu. Stiu despre ea doar ca e din Iasi, are in jur de 37 de ani , e casatorita si ca de 2 -3 ori pe an vine in Botosani in interes de serviciu si sta cam 2 saptamani. Banca la care lucreaza cred ca are inchiriat un apartament in botosani. Daca cineva dintre cititori , eventual din cei care lucreaza in sistemul bancar , au cunostiinta de asa ceva le as ramane recunoscatoare daca mi ar lasa un mesaj. O seara frumoasa!

Spionare dupa o persoana!!!  ... ce crezi, la ce rang te ridica aceasta postare???   Apeleaza la servicii profesionale de Colombo, daca ai motive, dar prea o cunosti ca sa s-o cauti, da' tu vrei altceva, sint convinsa.    Cat oferi celui care-ti face treaba???  ca asta-i oferta de munca!!!  

:santa2: Ho-ho-ho!!!

• Upvote 1

:lol: nu cred ca am citit ceea ce tocmai am citit!! Și dacă-ți zic ca sunt eu cea pe care o cauți? Care-i următorul tău pas?

• Upvote 1

Sper ca intelege gluma cautatoarea si s-a mai calmat de atunci.  Este ceatza in zona respectiva sau e vreme senina ca si intunericul afecteaza gandirea in negativ.  

• Upvote 1

Mi se pare inutil ceea ce vrei să afli. Nu trebuie să transformi asta dintr-o obsesie. Asta ar arăta că ai stima de sine scăzută, dar și lipsă de maturitate.