Sari la conținut
Forum Roportal
Davi_

Fimo - Accesorii si Bijuterii

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ghioceii sint adorabili, insa cand am vazut carligele alea mari de metal, m-a luat cu frigurile, eu n-am urechile gaurite cred ca din acest motiv.

 

Dar se apropie Valentine's Day si se vand foarte bine aceste bijuterii in rosu mai ales ... magazinele se rup si aici de marfuri speciale, bijuterii si altele ... sampanie, ciocolati, flori, fructe si cosulete cu flori din felii de fructe taiate/sculptate ca florile si n-ai zice ca-i din ananas trandafirul sau capsuni si pepene galben este fructul minunat fara nume!!!  ... parfumuri si lengerie intima fina.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fimo ieftin, Kit bijuterii handmade. Tortite cercei argintii(50buc.), tortite negre(70), extruder+ 20 matrite, cutite diferite forme(6), inele mari(28), ace cu bucla argintii(250), ace cu bucla bronz(2oo),tortie cercei punct(330), incuietori(155),ace cu punct(76), suport pandant mici si mari(50), pandant oval si rotund(6), inele inima(6), suport bratara(1), ace siguranta brosa(5), zale diferita marimi si culori(820), bilute colorate si metalice, capete sirag mari si mici(520), stoppere matalica negru si argintiu (300), masina fimo, colier memory mare(5), lantisoare argintii, negru si bronz(17 metrii), snur negru faux suede (5m), snururi matase, piele(8 metrii), matrite pentu masina fimo, alte matrite(3), fimo diverse culori si efecte(20 buc), pungi ambalaj bijuterii (350). Le vand cu totul sau pe bucati. Cadou accesolii metalice, margeleplaca faianta(suprafata de lucru) si tava aluminiu pentru copt fimo. Locatie Bucuresti sau oriunde in tara prin Posta Romana/ Curier. Foto pe https://www.facebook.com/and.extremme?pnref=storyMultumesc!

Editat de Nataline

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×