Sari la conținut
Forum Roportal
The Unknown

Amfitrion la nunta ... cel mai important personaj

Postări Recomandate

Nicoleta Luciu distrează petrecăreţii la nunţi, pe 3.000 €

7-vedete-baza-luciu-3col-_0.jpg?itok=mFw
Lui Luciu i se spune, la nunţi, ”Domnişoara Nicoleta”

Nicoleta Luciu (34 de ani) s-a mutat, anul trecut, la Miercurea Ciuc, alături de soţul ei, Zsolt Csergo, şi de cei patru copii ai lor, dar nu vrea să stea doar la cratiţă.

Dacă a văzut că în televiziune, momentan, n-a prins un alt contract, fostul iepuraş Playboy a schimbat macazul, iar noul loc de muncă îi rotunjeşte serios veniturile: ”Câştig cam 3.000 de euro la nunţi, ca amfitrion, prezint invitaţii, soliştii, ba chiar şi dansez cu nuntaşii. La petreceri, lumea mă respectă, toţi îmi zic «Domnişoara Nicoleta». Şi, uite aşa, împuşc mai mulţi iepuri deodată, mă şi distrez, mă întorc şi cu bani acasă şi cunosc oameni noi. Sunt sociabilă, mă împrietenesc repede cu oamenii”, ne-a spus Nicoleta.

Senzuala brunetă arată impecabil, însă nu fără sacrificii: ”Merg la sală şi iau foarte multe pastile, pentru articulaţii, piele, vitamine, pastile pentru memorie, am şi slăbit vreo 10 kilograme”, ne-a mai dezvăluit vedeta. Nicoleta intenţionează să renunţe la silicoanele de peste un kilogram: ”La primăvară mă operez, silicoanele sunt prea grele şi mari, mă doare rău spatele, fac gimnastică medicală, ca să pot merge”.

http://www.click.ro/vedete/romanesti/nicoleta-luciu-distreaza-petrecaretii-la-nunti-pe-3000-eu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×