Sari la conținut
Forum Roportal
The Unknown

Stiri despre fotbalisti

Postări Recomandate

"INFERN în Germania. Suporterii lui SV Hamburg au INCENDIAT stadionul, FURIOȘI pentru că echipa A RETROGRADAT"

 

Departe s-a ajuns cu acest sport practicat, suporterii nu accepta orice rezultat/scor ca raspuns final.

Mai e putin si sint in stadiu de Gladiatori, rascoala inca nu includ in activitati sanatoase  :haha:

 

Mai bine baga gloante reale politistii in arme ca nu mai tine cu cerut de scuze.

 

evz

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Admir golul lui Shaqiri ... din foarfeca, exact ca Ronaldo mai sus ... se mai intampla dar trebuie sa fie chiar confident sa faca asa ceva si excelent antrenat.

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Luka Modric a devenit cel mai valoros om de pe planeta si nu pare a fi marfa de vanzare inca ... nici pentru suma de €750 million = $ 868,987,500.00 = RON  3,465,273,581.25 ... 

Atit cere echipa actuala unde inca este in contract pana la 2020, celui din Italia sa-i plateasca in caz ca sint intr-adevar interesati. 

Este uimitor acest sport, cate sacrificii se fac, mai bine zis cu cate usurinta arunca banul pentru o persoana si cat de dispretuitori

sint cu multe persoane, sint sigura, dupa ce am citit chiar mult despre acest caz.  Meseria viitorului Image result for emoticon with a soccer player

 

 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
On 12/22/2018 at 12:01 AM, #&@ said:

am vazut clipu' pe un canal tv din strainezia.

Deși nu e despre fotbaliști, ci despre antrenori, cred că știrea merge și aici și chiar merită subliniată.

Interesant e că Șumudică, cu echipa lui,  Al Shabab, termină turul pe locul 3 la saudiți! Aș zice că performanța lui merită subliniată (alături de cea a lui Lucescu jr.  în Grecia, care a terminat turul pe locul 1!), mai ales în contextul penuriei de performanță în străinătate a antrenorilor români. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"La marginea careului de 11 metri jucatorul brazilian se apropie de balon cu pasi marunti si trage cu toata forta din miscari artistice ...  pe langa poarta!!!"   Si cu asta cade si cortina peste el ca adversarii se simt in al 9-lea cer ca au castigat meciul.  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×