Sari la conținut
Forum Roportal
bahuczki peter

Din ce motive cumpăra femeile incaltaminte?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Incearca sa faci pasi multi cu ceva de moda pe picioare care de obicei au tocuri ultra inalte si subtiri!!!

 

Deloc din punct de vedere al celori care au de mers la munca cu transport public si peste tot ..._11233008.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ordinea in urma experimentului au fost: 2, 3, 10, 1, 5, 6, 4, 7, 8, 9.

 

CONCLUZII

 

Femeile vor cumpăra cu certitudine în decursul vieții un numar mare de incaltaminte invocand mereu câte un motiv cu care să se amageasca ca aveau neaparata nevoie de incaltaminte noua.

Indiferent de sezon sau eveniment o pereche noua de incaltari va fi mereu bine venita în garderoba unei femei.

O femeie nu va avea nicodata un numar suficient de incaltari.

Incaltarile de dama se cauta, se cumpara, se adora, se fac invidiați.

Fiecare femeie isi doreste pantofi: frumosi, eleganti, comozi, pentru ocazii, de zi cu zi, pentru intalniri de afaceri.

Este mai mult ca sigur că o femeie va alege eleganţa în locul comodităţii.

Femeile au o relatie speciala cu incaltamintea.

O femeie poate fi sexy, fermecatoare sau timida cu pantofii sai.

Chiar dacă sunt incomozi, pantofii cu tocuri înalte le fac pe femei să pară mult mai atrăgătoare.

 

 

Am primit nota 10 la acest proiect :) multumesc pentru raspunsurile voastre.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ma bucur ca ai luat nota maxima, eu una cumpar pantofi de nevoie. nevoie inseamna cand imi oboseste o pereche cumpar alta inainte sa isi dea duhul cealalata. am Maxim 20 de perechi dintre care max 5 elegante, restul e incaltaminte sport -  de iarna. era foarte important de intrebat si ce fel de incaltaminte pt ca nevoile difera in functie de job, hobbyuri, locatie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

era foarte important de intrebat si ce fel de incaltaminte pt ca nevoile difera in functie de job, hobbyuri, locatie.

 

Foarte buna-i observatia ca nu locuim cu toti intr-o tara si sezoanele sint asa de diverse ca si zilele de primavara.

 

La tine este nevoie de incaltaminte calduroase de iarna grea pe cea mai mare perioada al anului si moda se cam exclude decat la ocazii speciale, pana ce la mine slapii sint incaltari in toate sezoanele acceptate oriunde in locuri publice exceptie locuri de munca sau alte evenimente oficiale si parcuri de distracite ca Disney Land, Sea World, Knott's Berry Farm, Six Flag Magic Mountain, sa nu-si rupa gatul nimeni daca aluneca pe ceva!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu știu ce "Masters" e, dar eu cred ca te-ai inspirat din Eva, Viva, Glamour și ce revista pt femei idioate o mai fi pe piata.

Și deci acum ești masterand în încălțăminte de femei sau ce?

:pope:

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In ziua de azi 20 de perechi nici nu este mult, eu cand lucram am avut 31 de perechi de pantofi cu toc cui de 12 cm, si tot atit ceva mai joase plus restul pentru alte ocazii.   Culori din cele mai frumoase si aveam cu ce sa le asortez pe toate, ca nu puteam sa merg oricum imbracata la munca.

 

Necesitatea apare ca sa-ti pastrezi locul de munca, respecti codul firmei la imbracaminte in timpul muncii!!! 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fix 31 din fiecare ... cate una pe zi ... plus ca nu toate culorile-mi plac, dar numarul total de pantofi a fost mare!!!  Mai trimiteam la sora mea si rudele de acasa cand imi luam noi sa nu para mult, dar aveam placere ca eram foarte tanara si puteam sa le cumpar fara efort plus haine la culoare.      


Eu tot ce trimiteam bocanci de iarna la sora mea, fiul l-a purtat pana i-au ramas mici, pe urma sora mea pana se rupeau!!! 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×