Sari la conținut
Forum Roportal
SBL

Am o nelamurire...va rog sa ma ajutati...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna.Povestea incepe cam asa...iau AC de 3 ani.insa in august dupa perioada de pauza am uitat sa incep noul blister.L.am inceput cu 5 zile intarziere.Am avut contact sexual in acele zile,insa niciodata nu a terminat inauntru meu.Mi-a venit menstruatia in septembrie cand trebuia adica in a 4 zi de pauza.Insa era maronie si mai putina ca de obicei.insa am avut vreo 4 zile,cam ca si in general. Mi am facut un test de sarcina la o saptamana dupa menstruatie care a iesit Negativ.Acum mi a venit tot asa in a 4 zi insa iar asa putin si maroniu. E posibil sa fiu insarcinata chiar daca testul a iesot negativ si mi.a venit menstriatia? Va rog sa ma ajutati,eu sunt in germania momentan si nu am cum sa ajung la un medic...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se poate sa iti vina un fel forma de menstruatie si peste sarcina sau - poate fi o dereglare hormonala.

Ideea e ca asa poti afla sigur daca esti sau nu. Pentru linistea ta.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"Schwangerschaftstest" se cheama in nemteste procedura ... stiam ca sint clase de invatat limba, dar trebuie sa ai vointa sa mergi sa inveti ca te vei simti mult mai bine daca intelegi vorba. 

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc. Am sa incerc sa ajung cat de curand. Problema mea cea mai mare este ca lucrez de dimineata pana pe la 6 seara uneori 7

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×