Sari la conținut
Forum Roportal
Fluturel

Entitati noesice malefice

Postări Recomandate

ma-o,curiozitate-progres?nu intotdeauna...de cele mai multe ori curiozitatea,mai ales la chestii dintr-astea ,te pot duce la lucruri urate

gen tu le cauti pe ele dar si ele te vor cauta pe tine

uneori prea multe lucruri (cunoastere)deodata strica,mai bine ai incredere in ce spune ansa...dc ea spune ca nu esti pregatita poate insemna ca inca nu ai nevoie(sau nu ai voie)la unele info :o:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

fluturel, am aflat cate ceva despre ENM-urile in forma de stea............exista :o: dar cica nu au o forma definita...adica forma de stea este doar temporara, si mai pot lua si alte forme (in functie de cat de malefice sunt)..... :evil:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

atunci PM daca se poate.

 

Imi place foarte mult cum se imbina anumite cunoasteri ... le depistezi cu inforenergia si le anihilezi cu simboluri reiki ...

Super !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
atunci PM daca se poate.

 

Imi place foarte mult cum se imbina anumite cunoasteri ... le depistezi cu inforenergia si le anihilezi cu simboluri reiki ...

Super !

Sau mai corect spus: le depistezi cu radiestezia si le anihilezi/alungi (dupa caz) cu inforenergetica. Simbolurile reiki te ajuta pana la un punct, cred eu. Depinde si la ce nivel ai ajuns cu reiki sau orice alta cunoastere. Cu cine ai facut cursurile de reiki?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cred ca am gresit cand am zis o chestie, "depistarea lor , fara anihilarea lor". Nu e bine, depistarea lor, fara alungarea lor. Ele nu se anihileaza, ci se alunga.

 

 

as vrea sa ma inscriu la un curs de inforenergie sa incep optimizarea cum se spune,ma poate ajuta cineva cu vreun sfat ...daca ati mers vreunul la asemenea cursuri va rog sa imi scrieti k sa stiu la ce sa ma astept.Vad ca sunt destule opinii si nush care din ele este mai aproape de adevar.adresa mea de mail e kata_g_23@yahoo.com daca vreti putem vb si pe mess

 

 

vreau sa ma inscriu si eu la aceste cursuri ,daca imi puteti da cateva sugestii plizzzz. kata_g_23@yahoo.com

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:P

uite , sa-ti povestesc. pe vremea cand obisnuiam sa ma joc cu "focul" am avut sansa sa contrez actiunea a doua entitati maro, translucide- eterice....cred ca asta poti sa numesti intalnire! sa-ti spun ca nu este totusi prea placut? mai copii nu va jucati cu "focul"!

Eu nu ma joc :blink: si cu toate acestea vad entitatile translucide.Pot sa spun ca m-am obisnuit cu ele pt ca vin f des pe la mn mai ales din cauza cartierului meu,fiind creat pe un cimitir.Dar asta nu inseamna ca am avut experiente neplacute.Nu prea le bag in seama,decat atunci cand vor sa-mi vorbesca si intru in transa...le ascult si ma rog pt ele,daca asta vor.Oricum spre fericirea mea ca sunt pasnice :alien:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu nu ma joc :alien: si cu toate acestea vad entitatile translucide.Pot sa spun ca m-am obisnuit cu ele pt ca vin f des pe la mn mai ales din cauza cartierului meu,fiind creat pe un cimitir.Dar asta nu inseamna ca am avut experiente neplacute.Nu prea le bag in seama,decat atunci cand vor sa-mi vorbesca si intru in transa...le ascult si ma rog pt ele,daca asta vor.Oricum spre fericirea mea ca sunt pasnice :P

 

fain !

 

ce ti-au cerut ultima oara ?

 

Sau mai corect spus: le depistezi cu radiestezia si le anihilezi/alungi (dupa caz) cu inforenergetica.

 

care e diferenta dintre radiestezie si inforenergetica ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
care e diferenta dintre radiestezie si inforenergetica ?

 

Una nu face ce face cealalta.

Credeam ca stii. :jester:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×