Sari la conținut
Forum Roportal
Fluturel

Entitati noesice malefice

Postări Recomandate

Am inteles ca termenul este luat din radiestezie. Recent m-am intalnit cu astfel de entitati. Am inteles ca au diferite forme.

Cine stie mai multe va rog sa imi spuna. Ma intereseaza in special cele in forma de stea. Dar oricum ma intereseaza tot. Pe net nu prea am gasit mult material ...

consider ca e cam naspa sa te intalnesti cu astfel de entitati, stiind ca sunt malefice....nu stiu sa-ti spun exact cum arata dar cred ca sunt niste michiduta mai mici care agreseaza si ei ca nu au ce face....ne fac sa ne enervam si in general produc stari de sacaiala si deranj.....si e posibil sa provoace si boli....nu-i de joaca cu ele

vorba cuiva mai sus (arcadia parca) cred ca trebuiesc anihilate cumva....

mai bine ati rezona cu totii la entitatile noesice benefice (ENB) ca-s mai bune :tease:

 

puteti da mai multe detalii ?

da tu de ce vrei mai multe detalii? :stars: poti spune la ce te ajuta daca aflii mai multe....ca daca te ajuta cumva poate iti zic mai multe pe PM :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
....ca daca te ajuta cumva poate iti zic mai multe pe PM :lol:

nu o va ajuta cu nimic , dacat daca e pregatita :x

 

este ?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asa e raule, :lol:

Larisa, nu-ti pot interzice sa-i spui ... si doar sa te asiguri ca poate "primi" vorbele tale :x)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pentru ce sa fiu pregatita?

e ceva rau daca vreau detalii?

sigur ca ma ajuta, curiozitatea sta la baza cunoasterii, si cunoasterea la baza progresului, progres care, poate ai dreptate, nu ma mai ajuta

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca am gresit cand am zis o chestie, "depistarea lor , fara anihilarea lor". Nu e bine, depistarea lor, fara alungarea lor. Ele nu se anihileaza, ci se alunga.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pentru ce sa fiu pregatita?

e ceva rau daca vreau detalii?

sigur ca ma ajuta, curiozitatea sta la baza cunoasterii, si cunoasterea la baza progresului, progres care, poate ai dreptate, nu ma mai ajuta

cati ani ai tu de esti asa interesata de entitatile malefice???

mai bine te-ar interesa cele benefice.....parerea mea. :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×