Sari la conținut
Forum Roportal
Fluturel

Entitati noesice malefice

Postări Recomandate

fain !

 

ce ti-au cerut ultima oara ?

Deobicei sa ma rog pt ele :D probabil au o sentinta aici pe pamant si sunt inca in cautarea luminii,iar pt ca eu sunt medium si pot comunica mai usor cu mine,mi-au cerut ajutorul :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Spune-mi te rog ceva nou. Asa la general ...

Daca poate cineva - concret si la obiect -

 

CE le diferentiaza pe cele in forma de stea de alte forme ... si tot asa.

 

Diferenta de forma este determinata de alegerea pe care o fac. O entitate este capabila sa isi aleaga foma, dar pentru a facea aceasta alegere ele trebuie sa fie destul de invarsta(varsta pe care si-au petrcut-o ca spirit cu ca trup) deoarece controlarea formei necesita o concentratie destul de mare si o abilitate enorma de a-si controla energia.

 

 

Intrebarea mea este ca de ce te fascineaza asa de mult forma de stea?

 

Sa stii ca nu toate aceste entitati sunt malefice.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bai am patit si yoo chestie ciudata cand veneam acasa pe la 1 noapte cu bicicleta mergeam pe drum si aveam o senzatie ca sunt urmarit si m-am uitat in spate si parca ceva alb ar fi trecut drumul m-am speriat si am cazut imi spargeam capu dak nu puneam manile :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
bai am patit si yoo chestie ciudata cand veneam acasa pe la 1 noapte cu bicicleta mergeam pe drum si aveam o senzatie ca sunt urmarit si m-am uitat in spate si parca ceva alb ar fi trecut drumul m-am speriat si am cazut imi spargeam capu dak nu puneam manile :yahoo:

 

si dak iti rupeai mainile?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Intrebarea mea este ca de ce te fascineaza asa de mult forma de stea?

 

Sa stii ca nu toate aceste entitati sunt malefice.

 

poate subconstientul e fascinat ...

ai vreo explicatie ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
poate subconstientul e fascinat ...

ai vreo explicatie ?

mda da ceva povesti nu mai ziceti oricum yo inca nu am patit nimik ciudat poate doar ba da o singura data noaptea nu o sa uit asta da oricum lumea are multe mistere si nu vor i descoperite niciodata cred eu

 

si dak iti rupeai mainile?

e imi rupeam manile m-am julit un pekk poate un pekk mai mult

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mda.. Va zic ce mi-a povestit bunica-mea acuma: "Cica, cand era tanara si maica-mea avea vreo 10 ani, venea de la o nunta cu unchii si matusile lui maica-mea. Erau vreo 15 oameni si mergand pe un drum de tara, pe langa padure, sa ajunga in sat, trecusera de o intersectie si dupa vreo 4 min au auzit ceva in spatele lor ca un fel de rasete infricosatoare si pasi ca de niste bocanci mari. Si nu au bagat in seama. Dupa ce au mai mers, pasii se apropiau si cand s-au uitat in spate au vazut 3 lumini albe puternice. S-au intors cu spatele si au mers in continuare pana acele spirite au incetat sa ii urmareasca. Cica se zicea ca acolo ar fi murit trei oameni care obisnuiau sa urmareasca oameni si sa ii jefuiasca sau pe femei sa le violeze" :yahoo: :focus:

Eu acuma nu stiu ce sa zic, dar asa mi-a povestit bunica-mea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bun sa va spun eu o poveste :focus: ca poate ramane off tpic :yahoo:

Deci eram eu cu cativa prienteni si ne jucam dea vaea scunselea si era seara vro 10 si ceva si era si intuneric si ne placea sa ne jucam in intuneric si un prieten dal meu punea capu ....eu cu ceilanti neam ascuns intro casuta cam daramata si parasita unde acolo a fost un incendiu si se povestea ca acolo o murit si oameni in incendiu dar nu nea mai pasat si neam ascuns acolo dupa cateva minute lam auzic cum striga ca vine dupa noi prietenul nostru am tat acolo vro 5 minute i apoi am auzit un strigat de durere dar nu tare si neam uitat in spate si am vazut o femeie cu fata disfigurata care avea mainile arse si din ochi parca ardea ceva i parul aa inflacarat noi am tipat cat am putut de tare si am fugit cat ne mai tinea picioarele spre casele noastre......a doua zi iam intrebat pe prietenii mei daca o viat o fata difigurata .....i mio zis toti ca o avut acelasi vis :yahoo: oare ce sa fie per sami raspundeti

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×