Sari la conținut
Forum Roportal
Ampera

Ce scrie pe piatra ta de mormant?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

"Degeaba ma gandesc cum sa-mi descriu starea, imi e imposibil. Am niste senzatii groaznice, ma simt stransa de gat si lovita in zona stomacului iar gandurile mele imi zic intr-una ca sunt oribila. M-am enervat pe telefonul asta, as vrea sa-l arunc cu toata forta in perete. URASC! Sunt furioasa pe mine si pe tot ce exista. BLEAH!"

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca tu esti oribila ce sa mai spunem de criminali, violatori, calai..?

:)

Da' nu eu am zis asta, asta e ultimul mesaj pe care l-am primit. Pe bune. Pe telefon. E ultimul esemes. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
 

 

"Degeaba ma gandesc cum sa-mi descriu starea, imi e imposibil. Am niste senzatii groaznice, ma simt stransa de gat si lovita in zona stomacului iar gandurile mele imi zic intr-una ca sunt oribila. M-am enervat pe telefonul asta, as vrea sa-l arunc cu toata forta in perete. URASC! Sunt furioasa pe mine si pe tot ce exista. BLEAH!"

Citind doar primele cuvinte din postarea asta, m-am infuritat, cine ar fi putut sa-mi copieze atat de bine stilul meu de scriere? Bineinteles, imi aduc aminte de circumstantele in care ti l-am in acea miercuri dar parca nu pot sa inteleg de ce fac o insiruire de cuvinte fara sens 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×