Sari la conținut
Forum Roportal
Vriies

Despre sensul vieții

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 44 minute, Vriies a spus:

Așa, da! Punt pentru Lucia, din partea mea! :laugh:

:laugh:  Simpatica postarea ta! Pe la noi, mai prin unele zone din nord, pe la taranoaiasan (stiti ceva, deja....:laugh: ) este-o vorba:  "No, ce sa-ti povestesc...!"

:laugh: Pot si aleg sa-ti multumesc, deoarece sunt in masura de-a alege (si) cand este vorba despre asa ceva, mai ales cand este vorba " despre sensul vietii"...

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
14 minutes ago, LuciaD said:

:laugh:  Simpatica postarea ta! Pe la noi, mai prin unele zone din nord, pe la taranoaiasan (stiti ceva, deja....:laugh: ) este-o vorba:  "No, ce sa-ti povestesc...!"

:laugh: Pot si aleg sa-ti multumesc, deoarece sunt in masura de-a alege (si) cand este vorba despre asa ceva, mai ales cand este vorba " despre sensul vietii"...

Chiar dacă uneori te-ai supărat pe mine, tre să recunoști că, de-a lungul timpului, te-am criticat sincer când am considerat că ceea ce spui nu se potrivește, precum și că am apreciat când ai spus ceva pe care l-am considerat a fi ok! :laugh:

• Like 1

Partajează acest post

Link spre post
Acum 20 minute, Vriies a spus:

Chiar dacă uneori te-ai supărat pe mine, tre să recunoști că, de-a lungul timpului, te-am criticat sincer când am considerat că ceea ce spui nu se potrivește, precum și că am apreciat când ai spus ceva pe care l-am considerat a fi ok! :laugh:

:laugh: Da da...! :gathering:  Ai apelat la " Sfatul Batranilor", la "Inteleptii Nemuritori din Carpati",  la vreun "Strajer al Sfantului Graal"  si te-ai pus bine cu vreun membru/membra a Consiliului Atlanteean, de s-a reusit cumva  sa ajunga la mine "meditatia/rugaciunea ta si au reusit sa obtina si clementa mea in ceea ce priveste atitudinea ta!:laugh:(Glumesc, bien sure!)

Editat de LuciaD
  • Like 2

Partajează acest post

Link spre post
1 minute ago, LuciaD said:

:laugh: Da da...! :gathering:  Ai apelat la " Sfatul Batranilor", la "Inteleptii Nemuritori din Carpati",  la vreun "Strajer al Sfantului Graal"  si te-ai pus bine cu vreun membru/membra a Consiliului Atlantean, de s-a reusit cumva  sa ajunga la mine "meditatia/rugaciunea ta si au reusit sa obtina clementa mea in ceea ce priveste atitudinea ta!:laugh:(Glumesc, bien sure!)

Uff, chiar dacă am oareșce dubii, realmente m-aș bucura să fie așa, precum zici tu, anume cu „Înțelepții nemuritori din Carpați” :smile:

Iar în ceea ce privește „Consiliul Atlantean”, chiar am fost membru acolo, bre! :laugh: (Bianseur, vorbesc de o „reamintire” din viețile anterioare, așa că nuș dacă se pune:laugh: ) În orice caz, Atlantida a fost în Atlantic, bre, și nu în Carpați! :gathering:

Partajează acest post

Link spre post
Acum 14 minute, Vriies a spus:

Uff, chiar dacă am oareșce dubii, realmente m-aș bucura să fie așa, precum zici tu, anume cu „Înțelepții nemuritori din Carpați” :smile:

Iar în ceea ce privește „Consiliul Atlantean”, chiar am fost membru acolo, bre! :laugh: (Bianseur, vorbesc de o „reamintire” din viețile anterioare, așa că nuș dacă se pune:laugh: ) În orice caz, Atlantida a fost în Atlantic, bre, și nu în Carpați! :gathering:

:laugh: Iti multumesc pentru raspunsul tau! 

Partajează acest post

Link spre post
On 10/28/2018 at 11:58 PM, LuciaD said:

:laugh: Iti multumesc pentru raspunsul tau! 

Cu plăcere! 

A'ma, fie vorba între noi, mă bucur că măcar ți-a plăcut răspunsul ăsta. Că știu că pentru altete pe care ți le-am dat...m-ai strânge de gât! :laugh:

Partajează acest post

Link spre post
Acum 9 ore, Vriies a spus:

Cu plăcere! 

A'ma, fie vorba între noi, mă bucur că măcar ți-a plăcut răspunsul ăsta. Că știu că pentru altete pe care ți le-am dat...m-ai strânge de gât! :laugh:

:laugh: Din punctul meu de vedere n-are niciun sens ceea ce insinuezi! 

Partajează acest post

Link spre post
Acum 19 ore, Vriies a spus:

..m-ai strânge de gât! :laugh:

asta ar fi ceea ce as numi eu off topic adevarat :laugh:

Partajează acest post

Link spre post
11 hours ago, LuciaD said:

:laugh: Din punctul meu de vedere n-are niciun sens ceea ce insinuezi! 

Iar nu știi de glumă! :laugh:

Partajează acest post

Link spre post
2 hours ago, Sherlock said:

asta ar fi ceea ce as numi eu off topic adevarat :laugh:

adicătelea, vrei să zici că io fac off topic pe propriul meu thread? :laugh:

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum