Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Salut, Ovidiu! :)

Zici că temperaturile vor scădea dramatic, cam la jumătate din ce-avem noi azi, în perioada 2030-2040? Poi ce-o să mă fac io, în C-ța, cu micile mele bucurii dintre care una e să fac și io vara câteva băi în mare? :( Unde-o să mai înot eu?... :frusty:

Editat de Vriies
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Ar cam coincide cu sfârșitul petrolului, dacă ar fi adevărat și ar "ajuta" în lupta contra trâmbițatei încălziri globale, simplist gândind. ;)

Sau și mai simplist, pun pariu că ET a umblat la "robinet" să ne-ajute pe noi înapoiații să scăpăm de "global warming". :D

Editat de Passepartout

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Legat de "global warming" as vrea sa stiu daca in RO exista chemtrails?Ori daca cineva vede mereu pe cer astfel de "dare"care dupa o vreme se disperseaza insa creaza niste nori ireali.

In USA ZILNIC dimineata si seara trec avioane si lasa din zbor astfel de chemicale care desigur ca afecteaza natura toata si normal si omul.

Stiu ca in Germania ele se fac cat si in multe alte tari dar banuiesc ca trebuie sa fie si in RO din moment ce...USA controleaza si dicteaza la toate tarile ce sa faca!

Un ex mai jos.

 

Tin sa precizez ca de cate ori merg in USA le vad zilnic pe cer si NU este iluzie optica sau vreun..."fenomen" natural!

 

 

post-324011-0-33956700-1437050520_thumb.jpg

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oh, boy!

 

O singură dată am prins o succesiune de vreo 7 avioane care au și lăsat "con(dens)trails" (uneori nu lasă) într-un desen "a la Nazca lines".

Ne omoară ăștia și au ales s-o facă tocmai cu chimicale și cu supersonicele... Lol!

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se vad fain iarna in zilele senine si reci. Ca e mai rece aerul si mai uscat si condensul este mai puternic. Cred.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe-aici par a fi trecut escadrile întregi. E pe undeva pe lângă Slănic-Prahova. Raportez că n-am găsit niciun mort, nici măcar vreun intoxicat sau... cufurit. :salut:

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci e in toata lumea.Clar!Ce stropesc ei pe cer la destul de joasa altitudine ajunge si pe sol si intra in pamant(recolte) si aerul il respiram si desigur ca in timp ne va afecta tot mai mult....nimic chemical este curat si nu are vreo actiune asupra naturii si a noastra.

 

Cunosc oameni in USA care au telefonat sa afle ce e cu aceste chemtrails si mereu li s-a spus invariabil cum ca...sunt urme lasate de avioanele de pasageride la aeroport...chiar si in acele locuri unde aeroportul e la f mari distante!Oricum ce fel de avioane zboara aiurea in zig zag si alte intersectari pe cer.

In Inuarie a.c. eram in Virginia si eram in masina si deodata a aparut aiurea pe cer dar fff aproape un DRONE! Asa de aproape ca l-am vazut clar si cu toate detaliile lui.Eram la stop asa ca l-am vazut fff bine!Zbura incet si trebuie sa admit ca e o experienta ciudata sa vezi o masinarie din asta ciudata cu ochii tai si nu in filme sau la stirile TV!

Pare ceva SCI FI!Era exact ca in poza de jos numai ca era total negru la culoare.

 

Asa arata un astfel de avion+drone ce am vazut

 

post-324011-0-25950300-1437062861_thumb.jpg

post-324011-0-14523600-1437062876_thumb.jpg

post-324011-0-46256800-1437062892_thumb.png

post-324011-0-39568200-1437063350_thumb.jpg

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×