Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu prea am experienta in iubiri, asa ca nu pot sa fac o apreciere a diferitelor manifestari ale iubirii. Dar, strict in cazul meu, cand e vorba de o iubire intensa, multe din lucrurile pe care nici prin minte nu imi trecuse vreodata ca le voi face, le-am facut. Oricat de anormale pareau, oricat de dereglari psihice mai degraba pareau, le-am facut. Iar cat priveste iubirile mai domoale pe care le-am trait, acelea se limitau doar la plimbari prin parcuri, pupici si chestii dastea simplute. Deci, strict in cazul meu, chiar exista o corelatie intre intensitatea iubirii si lucrurile pe care ajung sa le fac. Lucruri pe care, inca o data, nici prin minte nu mi le imaginasem macar vreodata!

Foarte frumos postul tau. Pacat ca numesti toate emotiile iubiri. Sau poate ca judec totul dupa mine si exista oameni care pot avea parte si de iubiri mari si de iubiri mici. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

De ce asemenea povesti esueaza? Cum e posibil ca doi oameni, care-s uniti de sentimente atat de puternice, sa nu ramana impreuna? 

 

 

  it ultimately couldn’t survive the demands of such intense proximity, of primal wounds

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea am experienta in iubiri, asa ca nu pot sa fac o apreciere a diferitelor manifestari ale iubirii. 

 

Stiam ... gura mincinosului mereu adevar graieste ... si te mai miri ... 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×