Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Taci mah. Chiar daca e Barlad, afla ca orasul Murgeni e la 37 km distanta de Barlad, nu la 12.

Parca inainte postai de la computer. Acum de pe telefon ?

Inainte scriai fara diactrice, acum cu....

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa mor! Efectiv nu mai suport ce mi se intampla!!! Ajutati-ma sa mor mai repede! Ce pot lua?

Mai spui ca mai ai si un copil.

Lui cui i-l lasi?

 

Sa-ti fie rusine daca minti! Pe unii oameni chiar ii tulbura stirile de la ora 17:00 si cu unele lucruri (de care altii chiar sufera) nu se glumeste!

Si daca nu minti, sa iti fie rusine ca te gandesti numai la tine. Scrii prea 'deschis' si mult prea 'coerent' ca sa ai probleme reale de victima, ceea ce nu te scuza pentru faptul ca nu te aduni sa iti iei copilul si sa dispari.

Cine spune ca trebuie sa te prezinti la sectia de politie din localitatea ta (unde spui ca el are influenta) ? Poti lua un bus si sa alegi o sectie mai indepartata de orasul tau. Ah, da. Si poti suna si la Antena 3, Pro Tv, Kanal D sa le dai o stire frumoasa pe mana, macar vei sti ca te vor ajuta sa stai la un hotel si sa va hraniti amandoi pana te pui pe picioare, daca in adaposturile pentru femeile agresate nu 'ai loc'.

Editat de stupid_me

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Taci mah. Chiar daca e Barlad, afla ca orasul Murgeni e la 37 km distanta de Barlad, nu la 12.

Parca inainte postai de la computer. Acum de pe telefon ?

Inainte scriai fara diactrice, acum cu....

Capshunico, o fi ma adevarat, dar si asa, ce am putea face noi ?

Daca e caterinca, asta e, mare paguba. Ideea este ca tot nu avem ce face.

 

Cu toate ca, am mari dubii ca ar fi ceva adevarat. Si asta nu din cauza povestii ci din alte motive.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inainte sa radem si sa facem misto ar trebui sa ne gandim ca poate femeia chiar este abuzata de sotul ei si nu are unde sa se duca. Sunt atatea femei abuzate in Romania care pur si simplu tac si ascund durerea si bataile zilnice, preferand sa stea pe langa barbat ca asa le-au invatat mamele lor. Daca este un troll atunci imi este si mai mila, in fine..

 

Draga "vreau sa mor", trebuie sa te gandesti ca viata are etapele ei, bune si rele. Ai un copil mic care are nevoie de tine si tu de el. Esti tanara si sanatoasa si ai toata viata inainte. I-ati inima in dinti si mergi la parintii tai, chiar daca nu o sa le convinga la inceput,(cearta-te cu ei; sunt parintii tai si o sa obisnuiasca cu situatia pana la urma) spune-le ca vrei sa locuiesti temporar si nu vrei sa mori din cauza unui boschetar. In acelasi timp, anunta si politia, in caz ca se trezeste barbactu sa -ti faca vreo vizita la domiciliu si uite asa viata merge inainte fara ca tu sa mori si sa lasi un copil orfan. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×