Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

vaporii de motorina drogheaza creierul.

 

la inchisoare multi se drogheaza cu vopsele si benzenuri

 

 

ar trebui sa aerisesti bine, si apoi sa reflectezi cu creierul mai fresh

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aceasta este viata din Blocul 63 de pe strada Dristorului unde isi au sediul, printre miile de locuinte cu batrani, in situatia descrisa mai sus, si stomatologi, avocati, profesori universitari, Asociatia Evreilor din Romania si altii...La exterior e reabilitat gratis de Primarie cu termopane la ghena si la scara, lifturi in care s-a si murit taiat in doua, un bloc unde s-au facut si crime, unde se trage cu pistolul - toate astea cu politia si paza la usa platita din bani grei. ( cand ai nevoie de paznic gasesti un burete cu '' sunt in control '' intre timp el o reguleaza pe femeia de serviciu - am surprina personal : iesise cracanata din chițimia paznicului, dupa care a iesit si el relaxat ).

 

Blocul in care toti ''iubitorii de animale '' isi defeca cainii in parcul din fata blocului fara sa curete, accesul fiind doar pentru ei, iar cand vine primavara si se topeste zapada sau ploua si apoi iese soarele mirosul de excremente canine - cate 3-5 pe metrul patrat - ajunge pana la etajul 10, in plin bulevard.

 

Iata blocul 63 din Dristorului 97-119, sector 3, Buc, unde acei 27,92 mp costa 50000 € pret de Statele Unite in conditii de Uganda sau Libia.

 

Acelasi bloc unde au si sediul tot felul de ONG si asociatii politruce si fariseistice din România.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cand ai nevoie de paznic gasesti un burete cu '' sunt in control '' intre timp el o reguleaza pe femeia de serviciu - am surprina personal : iesise cracanata din chițimia paznicului, dupa care a iesit si el relaxat ).

 

 

Poate o jena tamponul, sau poate nu se stersese bine la fund, sau poate mergea cracanata ca sa isi aeriseasca bine perineul.

E posibil ca paznicul sa fi exercitat cu femeia in chimitie acea activitate ilicita incriminata de tine, dar e posibil si sa nu.

 

Eu zic sa le acordam prezumptia de nevinovatie date fiind circumstantele atenuante (nu e usor sa practici exercitiul functiunii cand stai cu nasul in rahati de caine fezandati de zapezi.

 

Singura solutie pragmatica de dovedire in instanta ratiunii ca paznicul si femeia isi fac serviciul in chitimie ar fi sa-i surprinzi in flagrant cu delictu-n mana.

Ceea ce duce la alte proceduri juridico-legale.

De ce nu iei 50 000 de euro in mana vanzand apartamentul si sa cauti cu un agent imobiliar un apartament intr-o zona cu personaje cu toate tiglele pe mansarda?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aceasta este viata din Blocul 63 de pe strada Dristorului ...

 

Nu poti sa te muti de acolo??? Daca se vinde bine, ai de castigat si nu mai suferi mizerie.

Eu n-as sta sa astept pe cineva sa vina stiind ca nu se va intimpla niciodata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate o jena tamponul, sau poate nu se stersese bine la fund, sau poate mergea cracanata ca sa isi aeriseasca bine perineul.

E posibil ca paznicul sa fi exercitat cu femeia in chimitie acea activitate ilicita incriminata de tine, dar e posibil si sa nu.

 

Eu zic sa le acordam prezumptia de nevinovatie date fiind circumstantele atenuante (nu e usor sa practici exercitiul functiunii cand stai cu nasul in rahati de caine fezandati de zapezi.

 

Singura solutie pragmatica de dovedire in instanta ratiunii ca paznicul si femeia isi fac serviciul in chitimie ar fi sa-i surprinzi in flagrant cu delictu-n mana.

Ceea ce duce la alte proceduri juridico-legale.De ce nu iei 50 000 de euro in mana vanzand apartamentul si sa cauti cu un agent imobiliar un apartament intr-o zona cu personaje cu toate tiglele pe mansarda?

  

Nu poti sa te muti de acolo??? Daca se vinde bine, ai de castigat si nu mai suferi mizerie.Eu n-as sta sa astept pe cineva sa vina stiind ca nu se va intimpla niciodata.

Oameni buni, multumesc mult pentru postari. Asa este, ar trebui sa ma mut, problema este ca pretul a scazut fantastic - doar in blocul asta - si daca nu lasi sub 30.000 € nu prea ai sanse sa vinzi. Problema este ca am cumparat-o inainte de prima criza cu 48.000 € si deci as pierde enorm.

 

La saracia din ziua de azi, cumparatorii nu pot fi pacaliti, se uita atent / se intereseaza atent la / despre vecini, intretinere, nivelul general de igiena, care ar fi ''the main issue''.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

  

 pretul a scazut fantastic - doar in blocul asta - si daca nu lasi sub 30.000 € nu prea ai sanse sa vinzi.    am cumparat-o cu 48.000 € si deci as pierde enorm.

 

Gresala este ca toti platesc cat se cere pe o locuinta si pe urma isi dau seama ca n-au facut bine.

 

Se negociaza pretul locuintei si se tine cont de locatie, dar precum lumea stie totul foarte bine ... asa se intimpla.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vinde-o la o firma de sexshopping, masaj thailandez, ei s-ar bucura sa se mute intr-o zona ca si asta, ar avea clienti. Si au si bani sa-si permita.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×